Wynajem elektrycznego pianina

2021-11-05T09:37:26+01:0009 listopada 2021|Agencja Eventowa, Wynajem sprzętu|

Pianino elektryczne to wynalazek XXI wieku. Stanowi ono doskonałe rozwiązanie na dzisiejsze czasy – które pędzą jak szalone do przodu i wymagają sprawnego działania i poruszania się w przestrzeni. Zwykłe pianino jest zbyt ciężkie i nieporęczne, by można je było z łatwością przemieszać. Inaczej z tym elektrycznym! Ono pojedzie za Wami, dokądkolwiek tylko zechcecie!

 

Na jakie okoliczności owy instrument może się przydać?

  1. Impreza studentów akademii muzycznej – bo muzycy odnajdą się w każdej sytuacji instrumentalnej, nawet takiej, która nie jest ich specjalnością, a kto to widział imprezę muzyków bez instrumentów?
  2. Koncert muzyki poważnej lub rozrywkowej – zwłaszcza w kameralnym wydaniu,
  3. Urodziny wujka – a każdy wujek lubi, gdy chrześniacy, bratankowie czy kuzyni przygrywają jego ulubione melodie,
  4. Impreza-niespodzianka dla nowożeńców – ponieważ pianino jest jednym z najromantyczniejszych instrumentów, jakie istnieją.

 

Jakie są zalety elektrycznego pianina?

  1. Posiada wiele funkcji – dlatego można z niego wydobywać dźwięki nie tylko instrumentów klawiszowych, ale także smyczkowych czy dętych. Takie wariacje na temat stwarzają przestrzeń dla większej zabawy i kompozycji,
  2. Jest lekkie, poręczne i mobilne – dzięki temu można je łatwo przewodzić z jednego miejsca w inne, a nawet schować, gdy jest taka potrzeba. Lekkość sprawia, że nie potrzeba tuzina osób, aby je przenieść.
  3. Zajmuje mało miejsca – a to jest wyjątkowo ważna informacja, ponieważ każdy muzyk wie, ile kłopotów może nastręczyć pokaźnych rozmiarów instrument, który wypełnia dużą przestrzeń.

 

Pianino elektryczne to doskonały pomysł, jeśli chcecie przejść przez event czy imprezę melodyjnie. Jest wygodne i dostosowane do rzeczywistości życiowej XXI wieku. Jeśli macie ochotę nająć taki instrument, bardzo serdecznie polecamy Waszej uwadze usługi naszej firmy. Jako zespół eventowy, jesteśmy doskonale zorientowani w potrzebach klientów na wszelkiego rodzaju wydarzenia. Nie wahajcie się z nami skontaktować, by zadać nam wszelkie pytania, a rozwiejemy Wasze wątpliwości. Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE