Czy wyobrażasz sobie imprezę, na której nie gotują dla Ciebie, tylko to Ty sam/sama przygotowujesz potrawy? Tak, takiej imprezy jeszcze nie było! To świetny pomysł dla wszystkich miłośników gotowania. Kto powiedział, że podczas przygotowywania wspaniałych potraw nie można potańczyć czy napić się wyśmienitego wina? Warto przełamywać stereotypy, nawet odnośnie do imprez. Przecież nie każda impreza musi składać się z szaleństw i głośnej muzyki.

 Zatańcz podczas gotowania

To będzie motyw przewodni- taniec i gotowanie. Wyobraź sobie, że przygotowujesz popisowe danie, wraz z licznym gronem innych uczestników kulinarnej imprezy. Każdy tworzy swoje popisowe danie w rytmie klimatycznej muzyki. Można podczas gotowania pobujać biodrami czy zakręcić piruet! Och, ależ to wspaniałe! Taka impreza jest na, wyciągniecie Twojej ręki. Jeżeli koszach dobrą zabawę i gotowanie, to koniecznie napisz do nas! Zorganizujemy najlepszą imprezę kulinarną pod słońcem!

Wielka degustacja

Kiedy wszyscy uczestnicy zabawy, przygotują swoje dania, rozpocznie się degustacja. Każdy będzie mógł spróbować tego, co stworzyłeś/aś i analogicznie Ty, spróbujesz potraw innych gości. To będzie prawdziwa uczta! Goście będą mogli wymieniać się swoimi uwagami lub przepisami niczym w jednym z kulinarnych programów. Taka zabawa to wyjątkowy sposób na imprezę tematyczną.

Każdy miłośnik gotowania, na pewno kiedyś marzył o gotowaniu w dużym gronie! Po skończonej degustacji rozpocznie się prawdziwy bal do samego rana. Oprócz Was, wybitnych kucharzy, przyda się barman, który na pewno przygotuje równie wyśmienite drinki, jak wasze potrawy. To będzie niesamowity wieczór smaków oprawiony klimatyczną muzyką. Do wyboru Dj lub muzyka na żywo! Czy jesteś gotowy/gotowa na tę noc? Jeżeli tak, wystarczy, że skontaktujesz się z nami, my zajmiemy się już całą resztą. Przygotujemy produkty, z których będziecie gotować oraz podamy listę miejsc, w których możemy przygotować grupowe gotowanie. Działamy na terenie całej Polski, jednak wynajęcie miejsca, które będzie przystosowane do licznego grona kucharzy, będzie możliwe tylko w kilku miastach. Wspólnie ustalimy, gdzie Tobie i reszcie gości będzie najbliżej! Do usłyszenia.