Niecodzienna atrakcja – malowanie piaskiem

Eventy na których dzieje się coś niecodziennego i oryginalnego, z zasady zostają zapamiętane przez większą ilość osób i przez dużo dłuższy czas. Chcąc zaproponować właśnie taką, ciekawą atrakcję, agencja eventowa Whatevent przygotowała w swojej ofercie kilka wartych uwagi propozycji. Jedną z nich jest na pewno mało spotykane hobby – malowanie piaskiem.

Artystyczny pokaz w najlepszym wydaniu

Przekaz, jaki przedstawi artysta podczas pokazu malowania piaskiem, może być zupełnie dowolny i dostosowany do pomysłu zlecającego. Jeżeli jednak nie masz zbyt dużych wymagań,
a zależy ci na dokładnie takiej atrakcji, wystarczy zdać się na samego wykonawcę i jego pomysły. Taki kilkunastominutowe show potrafi wzbudzić bardzo skrajne emocje – od śmiechu po łzy. Na oczach wszystkich widzów odgrywa się wspaniały, malowany na żywo teatr, który w połączeniu
z odpowiednio dobraną muzyką stworzy naprawdę niezapomniane widowisko. Osoby zajmujące się tego typu pokazami, to często ludzie o zaskakującej przeszłości i fantastycznym sposobie myślenia oraz nieposiadającej granic kreatywności. Dzięki temu, ta mieszanka wybuchowa eksploduje nieszablonową interpretacją często znanych wydarzeń z historii lub w zaskakujący sposób pokaże popularne miejsca. Oczom widzów ukazać się także mogą portrety znanych z filmu i telewizji ludzi, takich jak sławni aktorzy czy też wykonawcy muzyczni. To oczywiście tylko namiastka możliwości wspaniałych artystów zajmujących się malowaniem piaskiem. Ta jakże odmienna pasja może być świetnym uzupełnieniem twojej imprezy.

Malowanie piaskiem z Whatevent

Jeżeli szukasz najlepszych artystów w dziedzinie malowania piaskiem – lepiej trafić nie mogłeś. Agencja Whatevent od bardzo wielu lat organizuje pokazy o najwyższym możliwym artystycznym kunszcie, wywołując ogrom ciepłych i pozytywnych emocji. Zadbamy o każdy szczegół związany z tą atrakcją – od przygotowania stanowiska, po kamery i ekrany pozwalające na obejrzenie z bliska całego spektaklu każdej osobie zgromadzonej na widowni. Ma to szczególnie duże znaczenie podczas imprez, które gromadzą naprawdę dużą liczbę osób w jednym miejscu. Wybierając naszą agencję do organizacji tego wyjątkowego widowiska, wybierasz najlepszą jakość, w najlepszej możliwej cenie.