Planujesz dla swojej grupy znajomych czy też współpracowników wycieczkę rowerową? Nie wszyscy jednak są zachwyceni tym pomysłem, gdyż wizja pokonywania kilometrów za pomocą własnych mięśni przyprawia ich o zawrót głowy. Mamy na to jednak fantastyczne rozwiązanie, które pogodzi obie strony! Wynajmij rowery elektryczne.

Rower elektryczny – sport i wygoda w jednym

Projektantom i inżynierom zdecydowanie udało się osiągnąć coś, co jest na tyle uniwersalne i praktyczne, że nikogo zbyt długo nie trzeba do tego wynalazku przekonywać. Agencja Whatevent ma w ofercie różne rodzaje rowerów elektrycznych. Przykładem może być Specialized Levo. Co cechuje rowery tej marki? Zdecydowanie lekka i efektowna konstrukcja, która na pewno wyróżnia się na tle konkurencji. Nowoczesność to drugie imię tych rowerów. W połączeniu z innowacyjnymi technologiami użytymi przy tworzeniu silnika wspomagającego i całej dodatkowej elektroniki, te modele wydają się być naprawdę „na wypasie”. Szybkie przejazdy możliwe dzięki tym połączeniom, pozwalają na osiągnięcie prędkości rzędu czterdziestu pięciu kilometrów na godzinę. Warto także zauważyć, że to roweru stricte górskie, a co za tym idzie, dają ogromną przyjemność z jazdy, nawet w bardzo wymagających warunkach terenowych. Co ważne rower łączy się za pomocą bluetooth z aplikacją Mission Control, co pozwala na przejęcie kontroli nad zużywaniem baterii i zasięgiem elektrycznych, dwóch kółek. Każdy, kto dawno na rowerze nie jeździł, doceni konstrukcję Specialized Levo – lekka i wytrzymała, a jednocześnie sztywna i nisko osadzona, dająca poczucie całkowitej pewności i bezpieczeństwa. Decydując się na wynajem takich rowerów, zrobisz ogromną przyjemność całej grupie uczestników, co dzięki agencji Whatevent masz już dziś w zasięgu ręki!

Dlaczego warto postawić na wynajem rowerów elektrycznych?

Jazda na rowerach elektrycznych pozwala na podwójną przyjemność. Oferuje dużo większy zasięg kilometrów jakie można pokonać, szczególnie gdy grupa będzie się składała z osób, które w różnym stopniu korzystają z takiej formy rekreacji. Dzięki wykorzystaniu silników elektrycznych, zmęczenie nie będzie tak odczuwalne, a co za tym idzie, każdy dostosuje sobie indywidualnie możliwości swojego organizmu. Takie rozwiązanie pozwala na przejazdy przez naprawdę barwne i fascynujące trasy, dla każdego, bez względu na wiek i kondycję fizyczną.