Jednodniowe wycieczki firmowe to doskonały sposób na pokonanie rutyny, niepozornie często wkradającej się do codziennego życia, pełnego wymagających obowiązków i nowych wyzwań. Warto jednak pomyśleć, aby taki wyjazd połączyć z innego rodzaju aktywnością, pozwalającą na odejście od sztampowego schematu wyjazdu integracyjnego, w którym nie ma za bardzo miejsca na bardziej nietuzinkowe opcje spędzania czasu. Propozycją naszej firmy na wyjazd dla Twojego zespołu jest wyprawa rowerami przez Sztokholm – taka forma eksploracji miasta stanowi bowiem wyjątkowy rodzaj doznań płynący z zagłębiania się w inną kulturę, pozwalając przy okazji na poświęcenie odrobiny czasu aktywności sportowej, na co niestety nie ma najczęściej czasu w trakcie tygodnia pracy. Rowerowy rajd po Sztokholmie z pewnością zadowoli wszystkich wielbicieli dwóch kółek, a także tych, którzy mają w sobie pociąg do odkrywania nowych smaków i miejsc, zanurzania się wręcz w klimat miejsca, w jakim aktualnie przebywają.

Sztokholm – jeden z rowerowych rajów w Europie i na świecie

 Nawet jeśli część Twoich pracowników specjalnie nie lubi pedałować z punktu A do punktu B, zwiedzając przy okazji określone zabytki czy też ważne instytucje kulturalne, może potraktować tę wyprawę wyłącznie jako oderwanie od powszednich zadań i rozpędzonego, intensywnego trybu życia. Sztokholm jest miastem przyjaznym w kwestii aktywnego spędzania czasu, dobrze zorganizowanej komunikacji i dojazdów (w tym właśnie ścieżek rowerowych), a także oferuje naprawdę mnóstwo interesujących atrakcji. Jakich? Przekonaj się o naszych inspiracjach, posiłkując się zamieszczoną poniżej listą.

  • spotkania z lokalnymi przysmakami na targu Hötorgshallen,
  • przejazd rowerami do najstarszej części miasta – Gamla Stan,
  • zwiedzanie Pałacu Królewskiego,
  • przejazd do Muzeum Nobla,
  • przepływ promem z rowerami do Wyspy Muzeów,
  • wieczorna trasa rowerowa przy oświetlonym brzegu morza

Jeżeli interesuje Cię taka forma organizacji firmowego wyjazdu, przekonuje Cię tak jasno zdefiniowany plan dotyczący sportowej aktywności dla Twojego zespołu – skontaktuj się jak najszybciej z nami! Chętnie podejmiemy współpracę i pomożemy w rozwiązaniu każdej kwestii logistycznej. Gwarantujemy, że efekt końcowy zaskoczy wszystkich uczestników, którzy całe przedsięwzięcie będą wspominać z dużym sentymentem, a Ty na pewno osiągniesz maksimum satysfakcji z podjętych działa.