Pantomima to znana od lat forma rozrywki i zabawy w cyrku, na ulicy, podczas spektakli i innych okazji. Polega na tym, by przedstawić dane zjawisko, opowieść czy przekaz za pomocą gestów i mimiki, lecz zupełnie bez słów. Jest to klasyczna i uniwersalna forma rozrywki, dlatego warto w nią zainwestować. Ucieszy zarówno dzieci, jak i dorosłych i nada się na wiele różnych okazji. Jeśli jesteście chętni na taki pokaz, to koniecznie przeczytajcie do końca!

Komunikacja bezsłowna – ma sens?

Na co dzień z pewnością byłaby bardzo problematyczna, ale świetnie jest sprawdzić, czy dajemy sobie radę z komunikacja pozawerbalną podczas rozrywki. O to w tym wszystkim chodzi, by powrócić nieco do lat kina niemego i dać się zachwycić ruchem i gestem, ewentualnie przy wtórowaniu ładnej muzyki. Pantomima nie musi być nudna, bo przekonuje publiczność swoim humorem, scenografią czy kostiumami.

Jaki przedział wiekowy sprawdzi się do oglądania pantomimy?

W tym zakresie nie ma żadnych ograniczeń! Uczestniczyć w wydarzeniu mogą zarówno starsi, jak i dzieci, bowiem gesty i mimika są językiem uniwersalnym. Dzięki temu taka impreza nada się na wiele różnych okazji, takich jak urodziny, jubileusze czy różnego rodzaju integracje w szkole czy w pracy. Pokaz może być całym dłuższym przedstawieniem lub jedynie swoistą atrakcją urozmaicającą inny event. Dlatego opcje można kształtować według Waszych upodobań i preferencji. Dajcie nam tylko o nich znać, a my już zajmiemy się całą resztą.

Serdecznym gestem zachęcamy Was, abyście się przyjrzeli naszym pozostałym ofertom – być może okaże się, że oferujemy dokładnie to, czego szukacie. Kontaktujcie się z nami niezwłocznie, bo terminy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Świadczymy nasze usługi kompleksowo, dlatego będziecie mogli mieć pewność, że dopniemy cały Wasz event na ostatni guzik i zapewnimy wszystko, czego uczestnicy wydarzenia będą mogli potrzebować. Serdecznie Was zapraszamy i do usłyszenia! Pamiętajcie – całe nasze życie to jeden wielki event, którym warto się zaskoczyć i umilić sobie, jak tylko się da. Także – pokazem pantomimy.