Zainteresowanie modą wzrasta i coraz więcej ludzi odważniej myśli o swoich własnych projektach. Jednak nie zawsze wystarczy urodzić się z talentem do projektowania – często kluczem są zdolności techniczne, które można wytrenować między innymi na specjalnych warsztatach projektowania ubioru.

 Program warsztatów projektowania ubioru

 Warsztaty projektowania ubioru można kierować zarówno do amatorów, jak i do potencjalnych profesjonalistów. Dlatego można podzielić je na poziomy trudności. W programie warsztatów nie powinno zabraknąć zajęć z wykonywania szkiców, z szycia, tworzenia moodboardów czy fotografii mody. Oprócz tego można zaprosić ludzi świata mody, którzy przeprowadzą serię wykładów poświęconych funkcjonowaniu rynku modowego. Najlepszymi miejscami do organizacji tego typu warsztatów będą kawiarnie, ale też i sale konferencyjne. Wśród łódzkich kawiarni na uwagę zasługują między innymi Przędza, Verte i Czekolada Retro Cafe.

 Jakie są plusy udziału w warsztatach modowych?

 Z warsztatów projektowania ubioru można wynieść garść cennych informacji i umiejętności, między innymi:

  • nauczyć się technik specyficznego rysunku modowego
  • spotkać się z profesjonalistami, którzy udzielą wielu wskazówek
  • dowiedzieć się, jak działa rynek modowy i jak wypuścić w obieg swoje prace
  • nauczyć się dobierać kolory i dodatki podczas tworzenia stylizacji
  • dowiedzieć się, jak najkorzystniej eksponować swoje projekty

Warsztaty są również doskonałą formą reklamy Twojej firmy. Dlatego jeśli planujesz organizację takich warsztatów, zachęcamy do skontaktowania się z naszą agencją. Whatevent zajmie się obsługą wydarzenia i przygotowaniem odpowiedniego sprzętu na tę okazję. Oddajesz się pod opiekę grupie ludzi zajmujących się profesjonalną organizacją eventów od lat. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a satysfakcja ze strony klienta jest największym wynagrodzeniem naszej rzetelnej pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.