Nie tylko na pamiątkę

            Fotografia eventowa ma wiele wspólnego z reportażem. Jej zadaniem jest przedstawienie przebiegu wydarzenia, jego atrakcji i uczestników. To uwiecznienie najważniejszych chwil. Jednak nie robi się tego tylko na pamiątkę: zdjęcia z eventu można wykorzystać w materiałach reklamowych, artykułach sponsorowanych, portfolio czy na stronie internetowej. W ten sposób można skutecznie budować swój wizerunek, chwalić się sukcesem czy promować kolejne edycje imprezy. Rola fotografii jest więc ogromna, dlatego do jej wykonania zatrudnić zawodowców, doświadczonych w dokumentacji różnego rodzaju eventów.

 

Zrób z tego atrakcję!

             W dzisiejszych czasach obecność fotografa na wydarzeniu jest niezbędna. Wykonując dokumentację, jest on niemalże niewidoczny dla uczestników. Jednak nie musi tak być i z fotografii można z powodzeniem stworzyć atrakcję. Uczestnicy mogą robić sobie zdjęcia na specjalnie rozstawionej ściance lub skorzystać z fotobudki. Oczywiście, trzeba wziąć pod uwagę rodzaj wydarzenia, ponieważ nie wszędzie taka atrakcja będzie stosowna. Jeśli jednak planujemy zabawę w luźniejszym, zabawowym klimacie, to dlaczego nie?

 

Sprzęt pierwszej klasy

            Prawdą jest niewątpliwie, że choć każdy współczesny człowiek potrafi użyć aparatu fotograficznego, to tylko nieliczni są fotografami. Profesjonalnych zdjęć z wydarzenia nie zrobi ktokolwiek przy użyciu telefonu komórkowego. By zdjęcia były satysfakcjonującej jakości, potrzebny będzie wysokiej klasy sprzęt i doświadczona osoba, znająca się na swoim fachu. Tylko w ten sposób można mieć pewność, że efekt końcowy spełni stawiane oczekiwania. Tutaj nie ma miejsca na próby i błędy – każdy event odbywa się tylko raz!

 

Profesjonalna ekipa do Twoich usług!

            W Whatevent zapewniamy profesjonalną obsługę na każde wydarzenie. Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy ekipę fotografów, wyposażoną w specjalistyczny sprzęt. Jako agencja eventowa mamy za sobą wiele przygód z dokumentowaniem imprez i dzięki temu doświadczeniu możemy zagwarantować niezawodność i najwyższą jakość usługi. Czy to dokumentacja, czy atrakcja – damy sobie radę ze wszystkim. Nie zostawiaj niczego w rękach przypadku. Tylko Whatevent opowie historię Twojego wydarzenia poprzez zdjęcia w taki sposób, że będziesz do nich wracał z przyjemnością jeszcze przez długi czas!