Jubileuszom, a w szczególności tym okrągłym, zawsze towarzyszą przyjęcia. Aby rocznicowa impreza była naprawdę wyjątkowa, musisz zadbać o każdy detal. Spokojny przebieg jubileuszowego bankietu oraz zadowolenie gości może zależeć nawet od bardzo małego szczegółu, który przy planowaniu może wydawać się nieważny, ale w rzeczywistości jest naprawdę istotny. Podpowiemy Ci, na co powinieneś zwrócić uwagę poza podstawowymi elementami imprezy jubileuszowej.

Rozmieszczenie stołów dla gości

Pomyślałeś o tym przy planowaniu przyjęcia jubileuszowego? Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że większość osób skupia się przede wszystkim na wielkości lokalu, dopasowanej do liczby gości. Te same osoby zapominają jednak o takim detalu jak odpowiednie rozmieszczenie stołów. Niektórzy nawet marginalizują znaczenie tego elementu. Robią ogromny błąd, bo rozmieszczenie stołów trzeba skrupulatnie zaplanować. Goście obecni na jubileuszu powinni widzieć wszystko to, co dzieje się na scenie lub parkiecie, przejścia między a przejścia pomiędzy stołami powinny być wystarczająco wygodne zarówno dla nich, jak i dla kelnerów z obsługi.

Skomponowanie menu poczęstunku

Wiadomo, że poczęstunek jest jednym z głównych elementów każdej imprezy jubileuszowej. Sporo osób myśli jednak błędnie o planowaniu poczęstunku. Zbyt często skupiają się bowiem tylko na szerokości menu oraz rodzaju głównych potraw. Tymczasem menu musi być odpowiednio skomponowane pod każdym względem. Wszystkie dania główne, desery i inne składniki poczęstunku muszą ze sobą współgrać. Zawsze warto wcześniej przemyśleć nie tylko to jakie potrawy zostaną podane, ale też, jaki będzie to miało wpływ na odczucia gości względem deseru i na odwrót. Szersze spojrzenie na komponowanie menu może sprawić, że pod tym względem impreza jubileuszowa będzie naprawdę wyjątkowa.

Zorganizuj jubileusz razem z nami

To tylko niektóre przykłady detali, które wiele osób pomija przy planowaniu przyjęcia jubileuszowego. Odkąd powstała nasza agencja eventowa, zorganizowaliśmy wiele tego rodzaju imprez i znamy o wiele więcej szczegółów, którymi możemy się z Tobą podzielić przy planowaniu jubileuszu. Wystarczy, że się nami skontaktujesz, a pomożemy Ci zorganizować najlepszy jubileusz, jaki kiedykolwiek przeżyłeś Ty oraz Twoi goście. Masz w planach ważny jubileusz? Napisz do nas już dziś!