Przygoda życia na wyjeździe firmowym? To jak najbardziej realna opcja!

Zastanawiasz się, jaka forma wyjazdu integracyjnego ożywiłaby Twoich pracowników, bo większość wydaje Ci się już sztampowym zmęczeniem materiału? Chcesz pobudzić hart ducha rywalizacji w Twoim zespole, a przy okazji nie rezygnować z pięknych widoków dookoła? Naszą propozycją na niecodzienną wycieczkę firmową jest połączenie dość wymagającej aktywności fizycznej z zanurzeniem się w niezwykle interesującej kulturze. Rowerowy rajd po Bałkanach to coś w sam raz zarówno dla miłośników sportu, jak i tych, którzy lubią po prostu wciąż nieodkryte przestrzenie, nieskażone jeszcze przelewającymi się tłumami turystów. Taki wyjazd może stać się przygodą życia, wspominaną na długo po jej właściwym zakończeniu. Z uwagi na nietuzinkowy charakter firmowego rajdu i miejsce, w jakim ma się odbywać – Bałkany to przede wszystkim elektryzująca dusza i niezwykle bogata tradycja – Twoi pracownicy na pewno uznają ten pomysł za strzał w dziesiątkę!

Rowerem po Bałkanach, czyli jak w praktyce ma to wyglądać?

Spytasz z pewnością, czy tego typu przedsięwzięcie ma szanse powodzenia nawet wśród osób, które na co dzień nie są czynnymi sportowcami? Oczywiście, jeżeli odpowiednio dobierzemy poziom trudności trasy i podzielimy grupę na mniej oraz bardziej zaawansowaną. Wśród krajów, które w zamyśle miałby objąć rajd, wymieniamy: Chorwację, Serbię, Czarnogórę, Bośnię i Hercegowinę (niewykluczony także szerszy plan, obejmujący swoim zasięgiem również Słowenię). Pamiętaj, że podane przez nas wyróżniki atrakcji to jedynie pewien zarys i inspiracji, a nie podany od początku do końca harmonogram (jest on zależny od długości poszczególnych odcinków, ilości uczestników i stopnia ich umiejętności kolarskich, kondycji). Co naszym zdaniem może zatem znaleźć się na mapie wyprawy?

  • proponowany początek rajdu – historyczny Mostar na terenie Bośni i Hercegowiny,
  • Wodospad Kravica, przeprawa promowa na wyspę Brac w Chorwacji,
  • Park Narodowy Biokovo/Park Narodowy Durmitor w Czarnogórze,
  • trasa wzdłuż malowniczych jezior Pilitvickich w Chorwacji (razem z terenami Parku Narodowego),
  • przejazd przez Zagrzeb wzdłuż nurtu rzeki,
  • Park Narodowy Tara w Serbii

Jeżeli taka opcja wyjazdu firmowego jest dla Ciebie jak najbardziej intrygująca, skontaktuj się koniecznie z nami, a dostosujemy plan rajdu rowerowego po Bałkanach dla Twojej grupy firmowej. Czekamy również na Twoje sugestie w ramach organizacji wyprawy!