Masz dość sztampowych i wymuskanych bankietów firmowych z okazji karnawału? Marzy Ci się zupełnie odmienna opcja estetyczna i tematyczna? Chcesz przygotować dla całego zespołu firmowego coś, co zapadnie im w pamięć i będzie wspominane jeszcze przez długie lata? Mamy na to rozwiązanie! Naszą propozycją jest zorganizowanie karnawałowego eventu firmowego w stylu hipisowskich lat 60 – to niezwykła okazja, aby dla wielu wywołać sentymentalny powrót związany z określonym stylem ubierania, muzyką, a także wyznawanymi poglądami oraz brakiem wszelkich podziałów. Symbolem ruchu “flower-power” jest nieskrępowana wolność i przekaz mówiący o miłości do wszystkich żyjących stworzeń na świecie. Słynne hasło “make love not war” nawołuje do wzniesienia się ponad zbudowane już mury i obdarowywanie siebie wzajemnie pokojem oraz dobrymi emocjami. Organizowany przez nas karnawałowy event w swoim założeniu ma mieć bardzo luźną formułę – naszym celem jest, aby każdy choć przez chwilę poczuł swobodę “dzieci-kwiatów”.

 “All you need is love”, czyli przekaz mocny w swej prostocie

 Siłą ruchu hipisowskiego był niezwykle mocny, ale prosty przekaz, trafiający z niewyobrażalną siłą do wszystkich wyznawców i odbiorców. Do tego charakterystyczna moda, będąca również swego rodzaju manifestem antywojennym, dzieła muzyczno-sceniczne nawiązujące w późniejszym czasie do kultury hipisów (musical “Hair” Milosa Formana) – to komponenty składające się na całość obrazu dzieci-kwiatów w historii przemian kulturowo-obyczajowych. Przygotowywany przez nas karnawałowy event będzie mógł zostać wzbogacony o kilka atrakcji – inspiracje z nimi związane znajdziesz poniżej, a to do Ciebie będzie należał ostateczny wybór i ustalenie formalnego kształtu wydarzenia!

  • profesjonalny pokaz mody hipisowskiej,
  • quiz muzyczny związany z utworami reprezentującymi poglądy i styl hipisów,
  • zestawy gadżetów do wygrania w loterii,
  • animatorzy zapewniający doskonałą zabawę,
  • tematyczny kącik związany z historią ruchu – dokumentalne filmy i materiały multimedialne,
  • poczęstunek i open-bar dla wszystkich uczestników

Serdecznie zachęcamy do kontaktu – obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby karnawałowa impreza w stylu flower power spełniła wszystkie Twoje oczekiwania. Czekamy na Twoją wiadomość już dziś – jesteśmy w stanie jak najszybciej przystąpić do planowania i prac organizacyjnych!