Wyjście na występ stand-upowy

2021-02-20T02:40:10+01:0022 lutego 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że stand-up to jedna z najszybciej rozwijających się form komedii w naszym kraju. Już dawno przebiła swoją popularnością chociażby nieco już zasuszone i powtarzalne kabarety, zdobywając serca ludzi młodych oraz w średnim wieku. Choć przeciętna osoba jest w stanie wymienić z nazwiska jedynie kilku najpopularniejszych stand-uperów, to zapewniamy, że branża stale się rozwija, a osób parających się tą formą komedii jest mnóstwo – a wśród nich wielu prawdziwych geniuszy, którzy potrafiliby rozśmieszyć nawet szkielet dinozaura sprzed milionów lat.

 

Dlaczego stand-up?

Praca w firmie może być na co dzień nużąca, a momentami niebywale poważna. Warto się zatem nieco rozluźnić i udać się w formie luźnego wyjścia na występ stand-upowy. Taki wyjazd firmowy będzie niezwykle ciekawym doświadczeniem, zarówno dla osób, które już regularnie bywały na tego rodzaju imprezach, jak i dla tych, dla których jest to pierwszy raz. Oczywiście niektórzy mogą narzekać, że stand-up jest wulgarny i prostacki, ale warto wiedzieć, że obecnie w branży funkcjonuje tylu komików, ile jest gustów, w związku z czym dla każdego będzie można znaleźć coś przystępnego – a kto wie, może okaże się, że stand-uper, na którego ostatecznie padło, rozśmieszy każdego pracownika bez wyjątku? Warto spróbować!

 

Ile kosztuje bilet na występ stand-up?

Ceny można porównać do biletów kinowych, kiedy mowa o stand-uperach, którzy nie są z najwyższej półki. Jeśli chodzi o tych najbardziej znanych, którzy zapełniają stadiony na tysiące osób, ceny rozpoczynają się od pięćdziesięciu złotych, a kończą nawet na stu. Będzie to jednak doskonała inwestycja! Wspólna zabawa zbliży do siebie współpracowników – kto wie, może największy ponurak w biurze okaże się być najbardziej rozśmieszony? Długość takiego występu wynosi zwykle około dwóch do trzech godzin, a na scenie staje w tym czasie z reguły dwóch lub trzech komików – bardzo często w formie supportu oraz gwiazdy wieczoru, zupełnie jak podczas koncertu. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy eventowej. Zorganizujemy Państwu niezapomniane wyjście na stand-up. Dobierzemy repertuar odpowiedni do upodobań pracowników, gwarantując świetną zabawę przez cały wieczór.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE