Szukasz nietuzinkowego pomysłu organizację jubileuszu dla swojej firmy? Chcesz, aby wszyscy świętowali i dobrze się bawili przy tej okazji, a jednocześnie wspominali event jako oryginalną koncepcję” Nasza firma proponuje Ci organizacje tego typu wydarzenia w stylistyce tematycznej lat 20 i 30. Nadanie mu eleganckiego charakteru, zwrócenie uwagi na motyw wiodący, zainteresowanie uczestników wspomnianymi dwoma dekadami można nazwać naszymi priorytetami. Ponieważ wiele jubileuszy w swoim scenariuszu zakłada właściwie tylko uroczystą kolację i ewentualnie mały bankiet, my chcemy pójść o krok dalej i skoncentrować się na zintegrowaniu wszystkich uczestników podczas tak niecodziennej, szczególnej okazji. Zaufaj nam – jako instytucja z wieloletnim doświadczeniem od lat zajmujemy się organizacją rozmaitych eventów firmowych, a każdy z nich to niezwykle zapadająca w pamięć i na długo wspominana przez wszystkich przygoda!

Lata dwudzieste, lata trzydzieste… poznaj smak niezrównanego stylu i klasy

Lata dwudzieste i trzydzieste to niezwykle charakterystyczny okres, jeśli chodzi o modę, określony sposób zachowań oraz obyczaje. Miłośnikom kina kojarzy się przede wszystkim z rozwojem tak zwanej “złotej ery Hollywood” – powstania kultu gwiazd i czerpania inspiracji z ich stylizacji lansowanych w poszczególnych filmach. Międzywojenny sznyt klasy znany jest z pokazywanych niejednokrotnie w wielu produkcjach kabaretów i specyficznych przebrań kobiet z długim papierosem, opaską, perłami, bolerkiem z piór, a także fryzurą a’la chłopczyca. Jubileusz firmowy wydaje się być fantastyczną okazją do tego, aby poprosić cały zespół o utrzymany w takim właśnie stylu dress code, co dodatkowo wzmocni klimat danego okresu. Jakie atrakcje naszym zdaniem powinny się znaleźć na jubileuszowym evencie?

  • oprócz oczywiście klasycznych stylizacji modowych, fryzur i makijażu, każdy z uczestników otrzyma specjalne zaproszenie-niespodziankę na jubileusz, które dostarczy odpowiednio przebrany kurier,
  • przemowy i podziękowania na jubileuszu będą wygłaszane przy aranżacji specjalnej orkiestry, nawiązującej do paryskiej estetyki kabaretowej,
  • koncert standardów muzyki rozrywkowej na żywo wraz z zabawą taneczną,
  • scenografia odtwarzająca wnętrze jednego z kabaretów, w którym spotykała się np. paryska bohema artystyczna,
  • kelnerzy serwujący gościom wybrane napoje oraz potrawy

Jeżeli jesteś zainteresowany organizacją jubileuszu firmowego w takiej właśnie stylistyce tematycznej, nie zwlekaj, tylko skontaktuj się jak najszybciej z nami! Czekamy na Twoje sugestie i wskazówki, obiecując dać z siebie maksimum wysiłku dla satysfakcji Twojej oraz wszystkich uczestników.