Szkolenie z komunikacji i mowy ciała

2022-08-17T12:18:10+02:0009 sierpnia 2022|Agencja Eventowa, Szkolenia firmowe|

Komunikacja to podstawowa umiejętność, która jest potrzebna do tego, aby prawidłowo funkcjonować w grupie i społeczeństwie. Może się dokonywać na różne sposoby i na różnych płaszczyznach. Warto się szkolić w tym zakresie, gdyż dzięki umiejętności zaprezentowania samego siebie, zwiększamy nasze szanse na rynku oraz wśród znajomych i towarzystwa. Mowa ciała często wyraża więcej niż tysiąc słów. Z pewnością nie chcielibyście nigdy popełnić żadnego faux pas z powodu postawy Waszego ciała, prawda? Wydaje się więc, że to szkolenie będzie idealne dla Was!

Dla kogo?

  1. Dla współpracowników firm, ponieważ komunikacja w pracy to klucz do osiągnięcia sukcesu,
  2. Dla dyrektorów dużych koncernów, aby sprawnie poruszali się w okolicznościach biznesowych,
  3. Dla dzieci i młodzieży, aby łatwiej zawierały ze sobą kontakty i nawiązywały przyjaźnie,
  4. Dla seniorów, dlatego, że w ciągu całego życia można się uczyć nowych rzeczy z zakresu komunikacji z drugim człowiekiem.

Co daje dobra komunikacja?

  1. Porozumienie z drugim człowiekiem – jest to niezbędne do osiągnięcia zarówno celów zawodowych, jak i tych prywatnych.
  2. Satysfakcję – wspólne osiąganie celu skutkuje nie tylko rozwojem i osiąganiem poszczególnych rzeczy, ale też czujemy zwykłą, ludzką satysfakcję z tego, że coś nam po prostu wyszło.
  3. Osiągnięty efekt i zamierzenia – odhaczanie poszczególnych punktów na liście rzeczy do zrobienia, to niewątpliwy rozwój osobisty i
  4. Uświadomienie sobie, że jest wiele dróg postępowania – komunikować się można zarówno werbalnie jak i pozawerbalnie. Czasem, warto wybrać jedną z tych opcji, a czasami obie naraz.

Chcielibyśmy Wam teraz werbalnie zakomunikować, że nasza firma jest gotowa do tego, aby nauczyć Was, jak sprawnie komunikować się z innymi. To może zagwarantować sukces. Jeśli w związku z ofertą macie do nas jakieś pytania, to koniecznie się do nas odezwijcie. Jesteśmy też gotowi modyfikować nasze propozycje, aby dostosować się do Waszych indywidualnych potrzeb i preferencji. Serdecznie zapraszamy i do usłyszenia niebawem!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE