A może tak chociaż na chwilę oderwać się od ziemi i to w dosłownym tego słowa znaczeniu? Jeżeli chcesz zaskoczyć zaproszoną na event grupę, z pewnością zrobisz to serwując im skoki ze spadochronem! Takich atrakcji na pewno się nie zapomina, a raczej… powtarza!

Jak zorganizować grupowe skoki ze spadochronem?

                Najlepiej zdać się na agencję eventową Whatevent! Zajmiemy się kompleksową obsługą Twojego wydarzenia. Zaczniemy od transportu wszystkich uczestników w wybrane miejsce. Tutaj ważnym kryterium wyboru powinna być okolica, aby oprócz samego skoku, dech w piersiach zapewniały także niesamowite widoki. Po dojeździe na miejsce, na każdego z uczestników będzie czekał profesjonalny sprzęt spadochronowy. Oczywiście, zanim ktokolwiek wsiądzie do samolotu, przeprowadzony zostanie szczegółowy instruktaż. Uspokajając wszystkich, którzy nigdy do czynienia z tą dyscypliną nie mieli, skoki będą odbywały się w tandemie, z profesjonalnymi tandem – pilotami. Bezpieczeństwo wszystkich uczestników zabawy stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Podczas skoku, grupa wykona proste akrobacje, niczym w filmach ze skoków profesjonalnych ekip. Całości przygotowań, samemu przebiegowi skoków oraz późniejszej imprezie – jeżeli będzie zorganizowana – towarzyszyć będzie operator kamery GoPro. Film ze skoku będzie fantastyczną pamiątką na długie lata. Taka impreza zdecydowanie uczy pokonywania swoich lęków i postawienia odwagi na pierwszym miejscu. Taka postawa jest z reguły bardzo pożądana w codziennej pracy, praktycznie w większości zawodów, co czyni skoki spadochronowe szczególnie atrakcyjną formą integracji uczestników. Po skoku przyjdzie czas na kolejne atrakcje – te jednak pozostają do indywidualnego ustalenia. Nasza agencja może oczywiście podjąć się organizacji kolejnych zajęć dla grupy.

Skoki spadochronowe tylko z Whatevent!

                Jakość i odpowiedzialność to cechy, które zdecydowanie najlepiej opisują agencję Whatevent. Organizując grupowe soki ze spadochronem, trzeba wziąć pod uwagę fakt, że wiąże się ona z określonymi ryzykami. Aby jak najbardziej je zniwelować, należy zdać się na profesjonalną kadrę, która swoim doświadczeniem zapewni odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Także sprzęt, który wykorzystujemy jest kilkukrotnie sprawdzany i certyfikowany, co powinno rozwiać wszelkie obawy związane z szybowaniem w przestworzach.