Restauracja lub klub może zamienić się w elegancki i wytworny lokal, w którym rządzić będzie nie tylko klimat prosto z Bollywood, ale również moc rozrywki zakrapianej hinduskimi zwyczajami, potrawami i atrakcjami.

Bollywoodzka scenografia na Twoim evencie

Wnętrze będzie bogato ozdobione plakaty z bollywoodzkich produkcji, motywami Indii i przede wszystkim hinduskimi dekoracjami: wyszywane słonie na poduszkach, błyszczące kamienie na zasłonach i wzory z henny na naczyniach. Do tego nie zabraknie świec, kadzideł oraz dywanów i iluminacji świetlnych. Znajdzie się również miejsce na specjalny kącik z foto-budką, która pomoże uczestnikom uwiecznić wspaniałe wspomnienia na zdjęciach. Kolejną częścią scenografii będzie hinduska muzyka, stroje oraz makijaże.

Atrakcje i rozrywki na bollywoodzką imprezę

Bollywood to przede wszystkim klimat orientu, hinduska muzyka, potrawy, taniec i rozrywka. Na początek gościom imprezy zostaną przydzielone role do bollywoodzkiego filmu. Uczestnicy będą losować postać, którą zagrają i dostaną krótki scenariusz. Kiedy casting przebiegnie pomyślnie można będzie skorzystać z zabiegów henną – animatorka przyjmie chętnych uczestników na tatuaże lub makijaż wykonany za pomocą tego preparatu.

Kolejnym punktem wieczoru będzie występ pań, które zatańczą taniec brzucha w hinduskich sukniach. Następnie konferansjer zapowie kolejne atrakcje: zabawa w zgadnij kto to, nauka tańca brzucha, czas na fajki wodne, konkurs na najpiękniejszy tatuaż z henny, uczta przy bollywoodzkich potrawach, nagranie filmu, sesja zdjęciowa na czerwonym dywanie, biesiada z karaoke i tańcem do rana, pokaz sztucznych ogni, odtwarzanie najlepszych scen z filmów bollywoodzkiego kina.

Propozycja atrakcji jest naprawdę bogata i profesjonalna pod względem scenograficznym i rozrywkowym. Na Państwa życzenie możemy dodać atrakcje lub zastąpić je propozycjami, które Państwo znajdą. Zapraszamy do kontaktu przez wiadomość mailową lub telefonicznie. Gwarantujemy niezapomnianą imprezę w stylu Bollywood!