Tereny pokopalniane doskonale nadają się do zorganizowania wspaniałego eventu. Zróżnicowany krajobraz pozwala na wykreowanie wspanialej, całodniowej zabawy, połączonej z nutką zdrowej adrenaliny. Takim miejscem będą właśnie Paciorkowce w Bieruniu.

Szalony event czas zacząć!

To wydarzenie na pewno będzie zapamiętane na bardzo długi czas. Nasza agencja eventowa zadba o każdy szczegół i dopilnuje prawidłowego i bezpiecznego przebiegu imprezy. Paciorkowce to innymi słowy hałdy pokopalniane mieszczące się na terenie byłej Kopalni Węgla Kamiennego „Piast”. Ich charakterystyczny wygląd – kształt stożków – bardzo mocno zachęca do organizacji w tym miejscu eventu militarnego. Wojskowe pojazdy i quady doskonale wkomponują się w tutejszą scenerię. Oprócz przejażdżek ciężkim sprzętem, zorganizowane zostaną zawody wykorzystujące sprawność fizyczną, a także elementy logicznego myślenia. Konkurencje będą tak skonstruowane, że każdy będzie potrafił sobie z nimi poradzić. Mimo tego będą wymagały współpracy między uczestnikami grup, a także umiejętności działania pod presją czasu. Słuchanie instrukcji i dyscyplina będą kluczem do osiągnięcia jak najlepszego wyniku. Po wyłonieniu zwycięzców przyjdzie czas na rewanż w postaci paintballa. Taka forma rozrywki na pewno przysporzy wielu pozytywnych emocji i pozwoli na kompletne oderwanie się od rzeczywistości.

Dlaczego organizować taki event z agencją Whatevent?

Zespół profesjonalistów jaki tworzy agencję powinien być już wystarczającym argumentem. Aby jednak utwierdzić wszystkich w takiej decyzji, pojawia się jeszcze kilka istotnych elementów. Pierwszym z nich jest nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez plenerowych. Wiedza, jaką posiadamy, pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości terenowych. Kreatywność tworzy zaskakujące formy atrakcji, i to właśnie dzięki niej, jesteśmy w stanie zachęcić do zabawy wszystkich uczestników eventu. Kolejnym atutem jest zapewnienie przez nas maksymalnego bezpieczeństwa, z gwarancją zachowania wszystkich obowiązujących standardów wymaganych przy organizacji tego typu imprez. O wysokiej jakości przekonacie się wszyscy już po odbyciu się danej imprezy. Jej efekty będą bardzo długo widoczne, wraz z poprawą jakości pracy i atmosfery panującej pomiędzy współpracownikami.