Dmuchańce są to rekreacyjne przyrządy, służące zabawie i rozwijaniu umiejętności fizycznych dziecka. Wykorzystywane na festynach, imprezach, spotkaniach rodzinnych. Nie oszukujmy się, dzieciaki kochają tego typu atrakcje. Każde z nich uwielbia długie zjeżdżalnie, wspinaczki czy tory przeszkód. Jest to idealna forma aktywności na świeżym powietrzu, która urozmaici dany event i odciągnie młodzież od stołu czy nawet telefonów. Wynajmując dmuchańce, musimy jednak wziąć pod uwagę kilka istotnych rzeczy.

Wybór dmuchańca – co warto wziąć pod uwagę?

Rodzaji dmuchańców jest wiele, my zaproponowaliśmy Wam dmuchane zamki i place zabaw, ale w ofertach możemy spotkać jeszcze tory przeszkód bądź trampoliny. Tutaj zaczynamy naszą przygodę z wypożyczeniem tego typu atrakcji. Musimy dobrać odpowiedni sprzęt do preferencji dzieci. Jest to sprawa indywidualna i przede wszystkim intuicyjna. Jednym z elementem tak udanej zabawy jest oczywiście miejsce na naszą atrakcje. Bez tego punktu, ciężko będzie cokolwiek postawić. Potrzebny będzie płaski teren, najlepiej trawnik, na którym nie będzie żadnych gałęzi oraz kamyków, aby nie przedziurawić dmuchańca. Co ważne, miejsce musi znajdować się z dala od linii energetycznych. Drugą istotną rzeczą jest dostęp do energii, ponieważ cały nasz dmuchany zamek czy plac zabaw musi być podtrzymywany przez powietrze, aby nie opadł. Przy wyborze zabawki należy patrzeć na dobrą jakość i wytrzymałość. To zapewni jeszcze większe bezpieczeństwo Waszych pociech. Jeżeli nie mamy co do tego pewności, warto sprawdzić atesty danego dmuchańca, to da nam większą wiarygodność.

Dmuchane atrakcje dla dzieci – jak zorganizować bezpieczną zabawę?

Podczas organizowania wielkich imprez, wesel, chrzcin czy urodzin, zawsze znajdą się osoby, które przyjdą z dziećmi. Sezon zbliża się wielkimi krokami, piękna pogoda umożliwia na długą zabawę na dworze. Co za tym idzie? Rodzice podczas takiej imprezy będą mogli w spokoju odpocząć i pogadać z innymi gośćmi, nie martwiąc się o swoje dziecko. Dobrym pomysłem jest również zaproszenie animatora, który nie dość, że przypilnuje wszystkie dzieciaki, to jeszcze zapewni im wiele gier i zabaw. Jeśli myślisz o idealnej atrakcji dla dzieci na twój event, to jest to idealna propozycja. Gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane wrażenia. Zapraszamy do kontaktu!