Otwarcie własnej firmy to wielki dzień dla każdego przedsiębiorcy, i tego początkującego, stawiającego pierwsze kroki w biznesie, i tego, który z powodzeniem radzi sobie na rynku i właśnie otwiera kolejną firmę. Zastanawiasz się, w jakim stylu zorganizować otwarcie Twojego nowego biznesu? Myślisz nad atrakcjami, które możesz zapewnić gościom, którzy pojawią się na otwarciu? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek.

Droga do otwarcia własnego biznesu jest wyboista i pełna trudności. Sam dzień otwarcia powinien być jednak radosną okazją do świętowania. Przy okazji huczne otwarcie będzie poniekąd promocją Twojej firmy. Odpowiednie nagłośnienie otwarcia w mediach czy za pomocą ulotek będzie inwestycją, która zaprocentuje w przyszłości.

Atrakcje na otwarcie firmy

Atrakcje na otwarcie firmy trzeba przede wszystkim dopasować do branży, w której rozpoczynasz działalność. Inne atrakcje sprawdzą się na otwarciu salonu SPA, inne na otwarciu sklepu ogrodniczego. Przedstawimy Ci kilka różnych propozycji, które będziesz mógł dopasować do swojej wizji otwarcia.

Podczas otwarcia firmy warto zadbać przede wszystkim o dekoracje. Mogą być to na przykład balony. Świetnie sprawdzają się te ułożone w formie łuku. Ciekawym dodatkiem będą również kolorowe wstążki. Przydadzą się także dekoracje typowo związane z firmą, oznaczone jej logo lub nazwą. Mogą być to na przykład plakaty czy gadżety, które posłużą do rozdawania gościom.

Poczęstunek dla gości również będzie mile widziany. Ważne, by było to coś, co łatwo można wziąć w rękę, na przykład babeczki. W miarę możliwości warto także zadbać o personalizację poczęstunku. Na przykład na wspomnianych babeczkach można umieścić logo lub nazwę firmy. Dzięki temu Twoja firma będzie budować rozpoznawalność już od pierwszych dni.

Na eleganckie otwarcia polecamy również poczęstunek szampanem. Sprawdzi się on idealnie w przypadku marek premium. Ciekawym pomysłem na urozmaicenie otwarcia firmy będzie także zatrudnienie DJ’a. Rytmy muzyki z pewnością zachęcą do przyjścia większą liczbę osób.

Otwarcie firmy z Whatevent

Chcesz, aby otwarcie Twojej firmy odbyło się w wielkim stylu? Muzyka, oświetlenie, gadżety, catering – zadbamy o wszystko! Bez względu na to, jaką firmę otwierasz, zorganizujemy dla Ciebie event, który przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.