Planujesz wodny event w Trójmieście i zastanawiasz się czym zaskoczyć swoich gości? To bardzo dobrze się składa! Najbardziej wyszukane atrakcje znajdziesz w agencji Whatevent! Wiemy, co może stać się prawdziwym hitem Twojej imprezy. Wykorzystaj nadmorski klimat i wynajmij dmuchane koła i banany do holowania.

Skutery wodne z bananem do holowania

Mimo tego, że w Twojej firmie zatrudnione są same dorosłe osoby, warto pokusić się o przeniesienie ich na chwilę w beztroskie czasy dzieciństwa. Taką możliwość daje wynajęcie dmuchanego banana do holowania za skuterem wodnym. Ta jakże oryginalnie wyglądająca, żółta atrakcja, stworzona jest do sprawiania ogromnej radości i wielkich uśmiechów. Dodatkowym atutem wykorzystania tego typu gadżetu, jest możliwość zabawy dla wszystkich, niezależnie od tego czy potrafią pływać. Banany wyposażone w kapoki i motorówki z ratownikami, pozwolą na zachowanie poczucia bezpieczeństwa. Aby utrzymać się na powierzchni dmuchańca, trzeba będzie się nieźle nagimnastykować. To kolejny plus dla wszystkich osób, które prowadzą siedzący tryb pracy i nie mają ani czasu ani ochoty na bieganie po siłowniach. Tutaj sama zabawa stanie się dla nich nieświadomą dawką zdrowia.

Koła dmuchane do wody

Koła do ciągnięcia za motorówką to kolejny pomysł na niezwykłą zabawę. Także wymagają od użytkowników dobrej koordynacji i… woli przetrwania! Jeśli nie chcesz spaść z koła, musisz siłą własnych mięśni się na nim utrzymać. Od banana różni się mniejszą ilością osób mogących jednocześnie korzystać z atrakcji. To w zasadzie kluczowa różnica. Obie „zabawki” to gwarancja fantastycznej zabawy i nieposkromionego śmiechu.

Wynajem dmuchańców z Whatevent

Wynajmując od nas sprzęt, zawsze masz do dyspozycji doświadczonego instruktora. Może stać się on również sędziom w zawodach, polegających na grupowym lub indywidualnym konkursie utrzymania się jak najdłużej na kole lub bananie. Emocjom nie będzie końca. Taka atrakcja na Twoim evencie będzie niezapomnianą przygodą. Dlatego nie czekaj i już teraz <a href=”https://www.whatevent.pl/kontakt”>”skontaktuj”</a> się z agencją Whatevent. Z nami Twoja trójmiejska impreza będzie wspaniałą niespodzianką i świetnym motywatorem do dalszej pracy.