Technologia rozwija się w zawrotnym tempie, stąd też nie malejące zainteresowanie wszystkimi nowinkami i wynalazkami. Dlaczego więc nie wykorzystać dobrodziejstw dzisiejszych czasów podczas organizacji różnego rodzaju eventów? Przedstawiamy niezwykłą możliwość wkroczenia do wirtualnej rzeczywistości – wynajem HTC Vive.

O krok dalej niż można

Przekraczanie ludzkich granic – to może być zdanie po części opisujące wirtualną rzeczywistość. Dzięki skorzystaniu z wynajęcia HTC Vive od naszej agencji, dajesz sobie i gościom twojego eventu niezwykłą możliwość poznania tego co do tej pory było poza zasięgiem. Takie atrakcje umożliwiają gogle HTC Vive. Ich założenie pozwoli w wejście do zupełnie innego świata – czy to będzie gra, czy też może szczyt K2 zimą, albo środek jeziora i możliwość chodzenia po wodzie? Ten jakże realistyczny i piękny obraz zapewnia wykorzystanie ekranu OLED dla każdego oka, a także możliwość natychmiastowego reagowania na pojawiające się obrazy. To, co wyróżnia HTV Vive to zdecydowanie możliwość oddziaływania na wirtualny świat nie tylko poprzez używanie rąk i nóg, ale także poprzez prawdziwe przemieszczanie się po pomieszczeniu i ruchy głową wykonywane w celu spojrzenia w dane miejsce – wszystko odbywa się tak, jak w rzeczywistym życiu. Udało się to dzięki wykorzystaniu specjalnych czujników na trzymanych w dłoniach, bezprzewodowych kontrolerach.

Wyjątkowy event w wyjątkowy sposób

Jeżeli chcesz, aby Twój event był wyjątkowy i na długo zagościł w pamięci uczestników, skorzystaj ze wspaniałej oferty wynajęcia gogli HTC Vive za pośrednictwem agencji Whatevent.
O bezpieczeństwo podczas gry oraz o obsługę sprzętu zadbają nasi animatorzy. Oprócz tego gogle mają wbudowany specjalny system zabezpieczający, który poinformuje użytkownika o wyjściu poza wyznaczone pole gry. To szczególne istotne, gdy do dyspozycji będzie małe pomieszczenie. Sprzęt ten można także świetnie wykorzystać podczas imprezy integracyjnej, której forma przewidywać będzie konkurencje drużynowe. Zadaniem każdego uczestnika może być kilkuminutowe wykorzystanie gogli HTC Vive do odnalezienia fragmentów hasła bądź wskazówki umożliwiającej drużynie wygranie rywalizacji. Wynajmując sprzęt Z Whatevent, możesz liczyć także na wspaniałe rabaty i konkurencyjną ofertę.