Mazury to malownicze miejsce, które przyciąga osoby, pragnące cieszyć się wolnym czasem i zaczerpnąć oddechu od zgiełku miasta. Dlatego to również świetna lokalizacja na zorganizowanie wyjazdu integracyjnego dla swoich pracowników. Dzięki temu, wszyscy lepiej się poznają i zaprzyjaźnią.

Jak zaplanować taki wypad? O czym warto pamiętać? Jakie atrakcje zapewnić jego uczestnikom? Zaraz to sprawdzimy.

Mazury – aktywny wyjazd integracyjny i dobra rozrywka

Jak wiemy Mazury oprócz pięknych krajobrazów i największych polskich jezior słyną również z ciekawej fauny i flory, którą znajdziemy tylko w tym miejscu. Dlatego, dobrze jest zorganizować wyjazd integracyjny na świeżym powietrzu. Spanie pod namiotami, pieczenie kiełbasek przy wieczornym ognisku, granie w karty albo wycieczki po lesie w celu dotlenienia się i zaznania pięknych widoków to podstawa.

Ciekawe propozycje atrakcji

Kolejnym punktem może być zorganizowanie gier w terenie, polegających na odszukiwaniu ukrytych reliktów. Możemy również pokusić się o wypożyczenie rowerów albo udanie się na paintball, czy Go-Karty. Możliwości jest mnóstwo, wystarczy tylko dopasować je do zainteresowań i wieku kadry pracowniczej, którą chcemy zintegrować.

Jak zorganizować wyjazd integracyjny na Mazury?

W pierwszej kolejności zorientujemy się, co chcemy tam robić. Druga sprawa, to wybranie pola namiotowego lub pensjonatu na nocleg. Jeżeli chcemy spać na dziko, warto również zapewnić pracownikom namioty, karimaty oraz śpiwory. Jeżeli natomiast decydujemy się na nocleg w pensjonacie, zapewnijmy uczestnikom posiłki i wygodne pokoje, w których będą mogli się zrelaksować po dni pełnym przedniej rozrywki i wyśmienitych wrażeń.

Kiedy powierzyć organizację agencji?

W obecnym świecie trudno o czas wolny na planowanie dodatkowych przedsięwzięć. Dlatego agencje eventowe chętnie zajmą się organizacja Twojego wyjazdu integracyjnego i dopracują wszystkie szczegóły, niezbędne do udanego eventu. Moc atrakcji, świetna zabawa i niezapominane wspomnienia gwarantowane.