Natura to jedyna wartość na świecie, która potrafi uspokoić skołatane nerwy, wyciszyć organizm, uzdrowić ciało i umysł, przyczynić się do lepszego samopoczucia, kreatywności i pewności w kwestii poczucia bezpieczeństwa i odzyskania harmonii. Firmowe wyjazdy to odskocznia i oderwanie się od pracy, nawet wtedy, kiedy połączone są z konferencjami, szkoleniami i pracą na wyjeździe.

Spotkanie biznesowe w lesie?

Coraz częściej powstają w Polsce i na świecie rozwiązania o innowacyjnym i kreatywnym charakterze, ale w pełni zgodne ze środowiskiem i naturą. Takim rozwiązaniem może poszczycić się hotel “W drzewach”. Hotel w formie domków na drzewie, to niezwykły anturaż do biznesowych spotkań.

Hotel znajduje się wśród drzew, w Nałęczowie pod Warszawą. Poza swoją niezwykłą formą architektoniczną i lokalizacją, oferuje pobyty jednodniowe, kilkudniowe, a także pobyty długoterminowe, dzięki czemu można zarezerwować wyjazdy na dłużej niż weekend.

Miejsce oferuje także wypoczynek w spa, które zlokalizowane wśród drzew w pełni łączy się swoja drewnianą formą z naturalnym środowiskiem znajdującym się wokół.

Atrakcje spójne z naturą

Do atrakcji hotelowych dołączone są wycieczki linowe po drzewach z wykorzystaniem sprzętów specjalistycznych. Pod okiem instruktorów można wspiąć się samodzielnie na drzewa i dotrzeć tak wysoko jak pozwolą na to siła mięśni i upór. Spojrzenie na las i hotel w drzewach z perspektywy ptaków siedzących w konarach drzew, będzie niezwykłym przeżyciem i atrakcją jakiej nie spotka się w innych hotelowych ofertach.

Inną atrakcją oferowaną przez hotel są wycieczki po okolicy i pobliskich miejscowościach, gdzie można poznać gatunki drzew i rozwinąć swoją wiedzę na temat dendrologii.

Dla odważnych pozostaje bardziej twórcze zadanie. Wykonanie rzeźby w drewnie przy pomocy pilarek do drewna. Pokaz instruktora, a następnie próba samodzielnego wykonania rzeźby może przełamać strach przed piłami, jak również poczuć satysfakcję ze stworzenia dzieła własnych rąk.

W okresie letnim odbywają się w Nałęczowie także międzynarodowe zawody balonowe. Możliwość polatania balonem, a także obserwacji kolorowego nieba z poziomu ziemi to niezapomniane wrażenia, które będą towarzyszyć jeszcze przez długi czas po powrocie do pracy, z firmowego wyjazdu.

 

Hotel oferuje także możliwość wykonania zdjęć biznesowych, produktowych i pamiątkowych w swoich domach, na tarasach, w pobliskich drzewach czy wąwozach. Stworzenie swojego unikalnego zdjęcia firmowego w tak niezwykłym otoczeniu może być podstawą do oryginalnej reklamy. A po wyjeździe pozostaną nie tylko zdjęcia czy przeżycia. Upominki zakupione w hotelu to wspomnienie niezwykłego czasu spędzonego w gronie ludzi, z którymi przebywa się każdego dnia.