Wyjazdy integracyjne skierowane do nowych pracowników, którzy pojawili się lub pojawią w firmie, pozwalają także poznać dotychczasowych skład zespołu, poznać swoje mocne i słabe strony, zaprzyjaźnić się, a także stworzyć grupę, która będzie się wzajemnie uzupełniać, czy będzie potrafiła na siebie liczyć w każdej okoliczności. Taką integrację najlepiej rozwiązać poprzez zabawę, kiedy wszyscy uczę się śmiać z ciebie oraz bawią się jak dzieci.

Dlaczego warto wprowadzić dziecięce zabawy na wyjazdy  firmowe?

Każdy pamięta swoje dziecięce marzenia i tęskni za możliwością bawienia się.  Wiele codziennych okoliczności, obowiązków, problemów, eliminuje tą dziecięcą ciekawość do świata i do zabawy. Zabawa w kwestii imprez, czy dyskotek, jest zdecydowanie inną formą zabawy niż powrót do lat młodości. Na dyskotekach każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony, jako dorosła osoba, natomiast zabawy przypominającej te z dzieciństwa, pozwalają wykrzesać z siebie stłumione przez lata dziecięce marzenia. Wybierając zabawę na integrację, już na wstępie można obudzić w ludziach dziecięcą ciekawość i radość, którą przeniosą na dalszą pracę w firmie.

Czym jest Eliminator meltdown?

Dmuchaniec o nazwie Eliminator milestone to jeden z bardzo trafionych sposobów na integrację. Zabawa polega na ustawieniu się ósemki osób lub mniejszej ilości, w poszczególnych punktach nadmuchanej konstrukcji. Na środku tej konstrukcji znajduje się wahadło z dwoma palnikami, w których jeden znajduje się na poziomie nóg stojących osób, a drugi na poziomie głowy. Eliminator kręcąc się wokół wymaga od uczestników podskakiwania lub schylania się, i utrzymania na danym miejscu jak najdłużej. Dmuchaniec obsługiwany jest zewnątrz przez dodatkową osobę, która wprowadza przyspieszenie, obracanie się palików, jego zwalnianie, a także zmiany obrotu ustawienia. Mimo tego, że każdy przygotowany jest do formy, szybkości i kierunku obracania, to najczęściej po uderzeniu palikiem nie zdąża podnieść się z dmuchanej poduszki i upada ponownie.  Wszystkie elementy są miękkie, więc nie ma obaw, że komuś stanie się krzywda. Niektórzy nazywają Eliminator – Areną przetrwania, ponieważ nie jest to rozwiązanie, które można przewidzieć, i wymaga wielu podskoków i wysiłków co wprowadza wiele zabawy i śmiechu.  Osoby biorące w nim udział widzą, że nawet bardzo