Pomysł karaoke narodził się w latach 30-tych w Kraju Kwitnącej Wiśni – w Japonii. Mimo tego, że już tyle lat minęło, to i tak  do tej pory karaoke jest jedną z najbardziej lubianych form spędzania wolnego czasu.

Zabawa polega na śpiewaniu tekstu wybranego utworu, który jest przesuwany lub podświetlany na projektorze multimedialnym. Natomiast w tle leci profesjonalny podkład muzyczny. Ilość osób śpiewających utwór może być dowolna – od jednego wykonawcy aż po dużą grupę osób.

Karaoke Party – fantastyczne urozmaicenie każdej imprezy!

Spędzanie wolnego czasu na Karaoke Party to wspaniała zabawa i ogromna przyjemność. Dodatkowo rewelacyjnie odstresowuje i sprawia ogromną radość każdemu uczestnikowi.

Dodatkową zaletą imprez karaoke jest fakt, że nikt z uczestników nie musi posiadać talentu muzycznego ani znać słów śpiewanych piosenek. Wszystkie teksty są w czytelny sposób wyświetlane, a słowa, które w danym momencie powinny zostać zaśpiewane, podświetlone.

Impreza karaoke to tylko z nami!

Uwielbiasz śpiewać i dodatkowo pragniesz rozwijać swój talent wokalny ? Chcesz przeżyć niesapomniany wieczór w gronie znajomych ? A może zależy Tobie na doskonałej zabawie i chcesz ją zapewnić swoim znajomym, pracownikom lub kontrahentom? Idealnie trafiłeś. Organizacja i prowadzenie wyjątkowych, unikatowych i przepełnionych humorem imprez to nasza specjalność.

Zapewnimy Tobie wysokiej jakości sprzęt – nagłośnienie, mikrofony, projektor multimedialny, a także zabawnego prowadzącego i znakomitych dj-ów, którzy umilą czas w przerwach między występami karaoke.

Dysponujemy potężną bazą piosenek polskich i zagranicznych – począwszy od lat 60 po najnowsze hity. O jakość dźwięku odtwarzanych utworów również nie musisz się martwić – używamy profesjonalnych podkładów i kart muzycznych.

Oprócz tego nasz projektor umożliwia wyświetlenie tekstu na wielkim ekranie, który jest widoczny dla wszystkich uczestników zabawy. To ważna zaleta, ponieważ tekst piosenki widzą wszyscy i dzięki temu przysłuchujący się Goście w każdej chwili mogą podłączyć się do śpiewania.

Dodatkowo tekst pojawia się dokładnie w momencie, gdy trzeba go śpiewać. Jest podzielony na sylaby i idealnie zgrywa sie z podkładem muzycznym. Jest to duże ułatwienie dla wokalistów.

Ponadto używamy profesjonalnych mikrofonów bezprzewodowych, które zapewniają perfekcyjną jakość dźwięku i możliwość śpiewania z każdej części sali.

Rozśpiewaj się przy znanych przebojach a w przerwach posłuchaj muzyki proponowanej przez dj-a lub zajrzyj do naszych barmanów i spróbuj nieziemskich drinków. Z pewnością poczujesz wyjątkowy klimat i niesamowitą atmosferę.