Starożytność to bardzo ciekawy okres w dziejach świata. Nietypowe rozrywki, budowle oraz tryb życia wzbudzają zainteresowanie w każdym środowisku, dlatego też jest to doskonały motyw przewodni na naszą imprezę. Podczas wielkiej antycznej imprezy nasi profesjonaliści przeniosą gości do starożytnego Egiptu bądź Grecji. Jeśli na naszych barkach spoczywa organizacja takiego eventu to powinniśmy zadbać zarówno o tematyczną scenerie, jak i antyczne rozrywki dla prawdziwych gladiatorów.

Starożytne miasto

Antyczny świat powinien być elegancki i dostojny. W tym celu zadbajmy o odpowiednią scenerię, która odtworzy tamten klimat i wprowadzi uczestników w iście starożytną atmosferę. Dominującymi kolorami niewątpliwie powiiny być barwy naturalne i pastelowe. Na twoje życzenie przekształcimy lokal w grecką agorę bądź amiteatr. Takie miejsca to przede wszystkim niezapomniany klimat, dlatego też musimy zadbać o charakterystyczne dekoracje. We wnętrzu powinny znaleźć się winorośle, rzeźby, antyczne kolumny czy posągi bogów- każdy z tych elementów pozwoli przbyliżyć się gościom do starożytnego miasta.

Antyczne rozrywki

Starożytny świat wiązał się z walkami gladiatorów na śmierć i życie. Prawdziwy wojownicy w zbrojach z włóczniami w ręku to nieodłączny obraz starożytnośći. Organizując antyczną imprezę tematyczną musimy stworzyć arenę, na której profesjonalni aktorzy odtworzą taką walkę. Dla zgromadzonych gości możemy przygotować konkursy i zabawy, podczas których będą mogli poczuć się jak owi wojownicy. Po takich rozgrywkach obowiązkowym wydarzeniem będzie bal, na którym panowie powalczą o serca pięknych bogiń. Profesjonalny konferansjer poprowadzi imprezę tak, by każdy uczestnik poczuł się jak w Forum Romanum.

Charakteryzacje

Atmosfera starożytnej imprezy to nie tylko rozrywki i wystrój, ale także charaketryzacje gości. Dzięki Whatevent możemy zatrudnić specjalistwó w tej dziedzinie, którzy przeobrażą każdego uczestnika w boga bądź boginie. Harfy, liry i wieńce to niezbędne elementy, jeśli chodzi o starożytne stroje. W nawiązaniu do wystroju lokali i klimatu każdy z zaproszonych powinien zostać o poinformowany o konieczności zjawienia się w białych szatach nawiązujących do tego okresu w dziejach świata. Tak dopełniony scenariusz imprezy oraz dobra organizacja stanie się kluczem do naszego, wspólnego sukcesu.