Obchody jubileuszu działalności to świetna okazja do podsumowania dotychczasowych sukcesów, ale również do budowania pozytywnego wizerunku firmy. Niemniej ranga takiej imprezy wymaga od organizatora wyjątkowych pomysłów na event oraz umiejętności logistycznych. Najważniejszym celem takiego wydarzenia jest podkreślenie swojej pozycji na rynku oraz stworzenie okazji do spotkania ze swoimi pracownikami na mniej formalnym gruncie. Planując datę takiego eventu warto zastanowić się nad tym, czy takie zadanie nas nie przerośnie i czy mamy wystarczająco dużo czasu by zająć się wszystkimi sprawami. Jeśli nie, to nie powinniśmy się w żadnym przypadku martwić tylko zgłosić do Whatevent, gdzie profesjonaliści wysłuchają naszych oczekiwań, a następnie stworzą unikalny projekt naszej imprezy jubileuszowej.

White Party

Każdy event może przybierać bardzo różne formy, dlatego też warto skrupulatnie rozważyć za i przeciw każdego pomysłu. Z pewnością firmowy jubileusz to jedno z takich wydarzeń, gdzie oficjalna forma musi zostać zachowana. Nie zmienia to faktu, iż możemy nieco odejść od koncepcji  standardowego balu na rzecz imprezy tematycznej. Pamiętając o okazji możemy wybrać motyw przewodni, który nada temu wydarzeniu klasy, szyku. Dobry temat sprawi, że wszystkie elementy eventu będą ze sobą idealnie współgrały tworząc niepowtarzalny klimat.

Za oceanem jedną z najbardziej popularnych imprez tematycznych jest White Party. Jak sama nazwa wskazuje wszystkie elementy takiego eventu muszą być w kolorze czystości czyli bieli. Jubileusz firmowy to doskonała okazja do zorganizowania tego typu imprezy. Każdy kto ceni sobie spójność i lubi, jak wszystkie detale ze sobą współgrają to świetnie poczuje się na takim wieczorze tematycznym. Przejdźmy do szczegółów!

Biała sceneria

Oprawa dekoracyjna w stylu White Party nie jest sama w sobie zbyt wymagająca. Pamiętając jednak o randze wydarzenia musimy zadbać nie tylko o kolor dekoracji, ale ich prezencje i estetyczny wygląd. Z pewnością przepych nie jest mile widziany. Sceneria powinna opierać się na białym wnętrzu lokalu, dlatego też szukając odpowiedniego miejsca musimy zwrócić uwagę na kolor ścian czy podłogi. O ile białe dekoracje w jasnym wnętrzu spełnią swoje ozdobne zadanie to w przypadku ciemnego usposobienia lokalu może być ciężko uzyskać pożądany efekt. Jeśli mamy już miejsce to wybierzmy dodatki. Białe, gładkie dywany oraz delikatne nakrycia stołów to strzał w dziesiątkę. Wnętrze możemy rozświetlić za pomocą świec, co przyczyni się także do niepowtarzalnego klimatu. W związku z jubileuszowym charakterem eventu zadbajmy o żywe kwiaty na stołach, kępy dużych balonów oraz elegancki baner z informacją o obchodzonej okazji.

Firmowy jubileusz

Organizując firmowe White Party musimy pamiętać o poinformowaniu gości o tym, żeby przybyli w białych kreacjach- będzie to doskonałe dopełnienie motywu przewodniego. Jak widzimy na stworzenie profesjonalnej imprezy tematycznej składa się bardzo wiele elementów- wspomnieliśmy tylko o kilku z nich. Dodatkowo na naszych barkach spoczywają atrakcje, logistyka, catering czy oprawa muzyczna. Pomoc Whatevent wydaje się najbardziej rozsądnym rozwiązaniem dla każdego kto chciałby zaoszczędzić sobie niepochlebnych ocen gości czy organizacyjnej klęski.