Miesiące od kwietnia do października to fantastyczny czas na organizację imprez outdoorowych dla pracowników. Można wtedy skorzystać z ciekawych rozwiązań, gwarantujących fantastyczną zabawę, a przede wszystkim integrację wszystkich uczestników. W tym celu warto wziąć pod uwagę stworzenie zajęć team – buildingowych, mających charakter swego rodzaju zawodów sportowych i logicznych.

Pomysły na aktywny event

Nasza agencja od wielu lat zajmuje się organizacją imprez, między innymi właśnie team – buildingowych. Wiemy jakie gry i zabawy sprawdzą się podczas eventów na świeżym powietrzu, dlatego też postanowiliśmy uruchomić wypożyczalnie sprzętów, które doskonale sprawdzą się na tego typu wydarzeniach. Jeżeli chcesz zaskoczyć uczestników oryginalnością i pomysłowością, jednym z fantastycznych pomysłów będzie skorzystanie z wynajmu rowerów wieloosobowych.

Zabawa z rowerami

Sposobów na wykorzystanie takiego wieloosobowego sprzętu może być naprawdę wiele. Jednym z nich jest zastosowanie rowerów podczas konkurencji team – buildingowych. Drużyna może mieć za zadanie przemieszczanie się na nich podczas wędrówek do kolejnych etapów wyścigu, co na pewno będzie nie małym utrudnieniem, a przy okazji doskonałą zabawą. Im więcej osób będzie musiało skorzystać z jednego roweru, tym trudniejsze stanie się wykonanie niby prostej czynności, polegającej na przemieszczaniu się za jego pomocą. Drugim wariantem może być wykorzystanie wieloosobowych rowerów do wyścigów na kilkudziesięciometrowym odcinku. Wszystkie drużyny po zajęciu miejsc na linii startu, po wystrzale lub gwizdku wyruszą w zapierającą dech w piersiach rywalizację. Ależ to będą emocje! Jeżeli w konkurencji będzie brała udział tylko wyznaczona część grupy – widownia dodatkowym dopingiem stworzy niepowtarzalną, sportową atmosferę. Tak spędzony czas pozwoli na zawiązanie pozytywnych relacji między zawodnikami, a także pozwoli na wypracowanie „dobrej” rywalizacji. Każdy będzie musiał dać coś od siebie, aby jeden rower wygrał te zawody – to świetne nawiązanie do grupowej współpracy, które z pewnością przełoży się na codzienną pracę.

Wynajem z Whatevent

                Dzięki skorzystaniu z naszych usług, polegających na wynajęciu rowerów wieloosobowych, zyskujesz pewność bezpiecznej zabawy, ponieważ sprzęt przez nas dostarczony jest w pełni sprawny
i na bieżąco serwisowany. Także dużym atutem współpracy z naszą firmą są atrakcyjne rabaty obejmujący wynajem, transport i obsługę rowerów już na miejscu imprezy. Takie rozwiązanie pozwala na fantastyczną zabawę bez obaw o nieprzewidziane sytuacje – gdy takie wystąpią, sprostamy im na miejscu.