Czy wyobrażałeś sobie kiedyś imprezę, która nie jest ograniczona jednym miejscem i na dodatek nie wymaga opuszczenia pomieszczenia w którym się odbywa? Brzmi abstrakcyjnie, prawda? Jako agencja eventowa, Whatevent specjalizuje się w realizacji najbardziej absurdalnie brzmiących pomysłów – i ten dla Ciebie też zrealizujemy!

Impreza na kółkach

Co powiesz na zorganizowanie imprezy w autobusie? Najlepsza odbędzie się oczywiście w piętrowej wersji tego pojazdu. Podział przestrzeni to o tyle fajny element, że część zostanie zagospodarowana na podest taneczny, a druga będzie pełnić rolę loży. Zauważalny jest coraz większy trend w organizacji tego typu imprez. Wszystko ze względu na oryginalny charakter i możliwości przemieszczania się, czego nie dają kluby i lokale. Przyciemnione szyby gwarantują prywatność, a niepisana zasada, że nic co dzieje się w środku, nie wychodzi na zewnątrz stwarza bardzo wyluzowaną atmosferę i pozwala na dużo szybsze przełamanie pierwszych lodów. Autobus możemy dostosować do Twoich indywidualnych wymagań. Impreza w stylu hawajskim? Casino? A może lata 90’? To Ty decydujesz – my zajmiemy się całą resztą. Dobierzemy wystrój, menu, muzykę i oświetlenie.

Jeżdżąca impreza w górach i nad morzem

Może trochę przesadziliśmy z tytułem, ale wynajmując imprezowy autobus, masz możliwość podróży w kilka miejsc w ciągu jednej nocy. Można połączyć przejazd spod firmy, do miejsca z pięknym widokiem, pasującym do tematyki imprezy. Dodatkową zaletą jest powrót pod wcześniejsze miejsce zbiórki, co zasadniczo niektórym ułatwi dotarcie do domu. Wynajem takiego autobusu to prawdziwa frajda, szczególnie dla tych, którzy w przeszłości do szkół czy uczelni dojeżdżali właśnie tym środkiem transportu. To kolejna okazja do bitwy o zajęcie tylnego rzędu – a może jedna z zabaw integracyjnych zdecyduje kto zajmie miejsce dla vipów?

Wynajem imprezowego autobusu

Decydując się na wynajem autobusu od naszej agencji, możesz być pewny, że ta impreza będzie naprawdę niezapomniana. Dysponujemy na bieżąco serwisowaną flotą autobusów, które wraz z zamontowanym w nich sprzęcie, posiadają wszystkie wymagane atesty, ubezpieczenia i certyfikaty. O bezpieczną zabawę zadbają nasi wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy, a DJ i konferansjer rozkręca imprezę do czerwoności.