Wyjazd firmowy często wiąże się z ciekawymi atrakcjami, wypoczynkiem, szkoleniami, konferencjami, które mogą być jednorazowym wyjazdem z daną liczbą i grupą osób. Chcąc zachować pamiątkę z tego wyjazdu, warto wynająć sprzęt do filmowania, żeby nagrywać filmy z całej wycieczki wyjazdu firmowego. Będzie to niezwykła pamiątka, ale sprzęt do filmowania posłuży także przy organizacji innych przedsięwzięć.

Do  czego przyda się sprzęt do filmowania poza uwiecznieniem imprezy integracyjnej?

Wynajmując sprzęt do filmowania na wyjazd firmowy, poza samym nagraniem różnych sytuacji, atrakcji czy pracowników kiedy się szkolą, korzystają z warsztatów, poznają się, wymieniają doświadczeniami, warto wykorzystać możliwości sprzętów specjalistycznych, i zaaranżować sesje fotograficzne swoich produktów lub usług, angażując do tego pracowników, którzy na wyjazd wyjechali. Mogą oni w trakcie wyjazdu rozpisać plan, co powinno się znaleźć na sesji fotograficznej, w jakich miejscach powinno się to odbyć, aby na wyjeździe czas spędzony razem został wykorzystany w pełni i przydał się do dalszego rozwoju działalności w jakiej pracują. Na wyjeździe mogą być przygotowane także filmy instruktażowe dotyczące działalności firmy lub produktów jakie sprzedaje. Zaangażowanie do tego pracowników, pozwoli potencjalnym klientom poznać firmę od zaplecza i dowiedzieć się jak działają poszczególne usługi czy produkty z oferty firmy.

Na wieczornych spotkaniach integracyjnych, sprzęt może posłużyć do tworzenia pamiątkowych filmów z wyjazdu, a w ciągu dnia spełniać swoją rolę i zadanie wykorzystując go na pracowity czas nagrywania wideobooków, tworzenia kampanii reklamowej, filmów opowiadających o historii firmy, filmów backstage z sesji fotograficznej, nagrania produktów w formie video, które przekonają potencjalnych kupców do nabycia poprzez strony internetowe sklepów, dzięki widoczności produktu ukazanego z każdej strony.

Czy jest to opłacalne?

Każdy wynajem sprzętu czy samochodu jest opłacalny, ponieważ firma nie ponosi bieżących kosztów amortyzacji, wymiany sprzętu na nowy, tylko może skorzystać z propozycji jakie oferują firmy wynajmujące, które są na bieżąco z nowoczesnymi technologiami, i w razie potrzeby naprawią sprzęt, aby dobrze służył klientom, którzy go wynajmują. Na wyjeździe firmowym, wynajem takiego sprzętu warto, aby posłużył co do minuty, ponieważ zwrócą się wówczas koszty jego wynajmu.