Zapraszamy Cię na niezapomniany wieczór po kubańsku. Posmakujesz prawdziwej, latynoskiej muzyki płynącej wprost z kubańskich instrumentów muzycznych, zapalisz cygaro i zatańczysz salsę. Oczywiście to nie wszystko. Czeka Cię jeszcze cała masa świetnych atrakcji, które przygotowaliśmy na ten długi wieczór.

Kubańskie rytmy na Twoim evencie

Scenografia tej imprezy będzie jedyna w swoim rodzaju. Na stołach pojawią się specjalnie przygotowane dla gości cygara oraz szklanki na whisky i rum. Oprócz tego będzie dostępna specjalna scena do tańczenia salsy oraz miejsce dla zespołu muzycznego.

W osobnym pomieszczeniu, animatorki zajmą się charakteryzacją gości na kubański styl. Znajdzie się również miejsce na kubańskie koło fortuny, czy stolik na najlepsze alkohole i wydzielone otoczenie dla gości chcących zapalić cygaro w bardziej spokojnej atmosferze.

Atrakcje po kubańsku

Na gorącej Kubie, która kołysze się w rytmie wspaniałej muzyki nie ma miejsca na nudę i brak rozrywek. Dlatego od początku imprezy Twoi gości poczują się, właśnie tak, jak w tym miejscu. Hostessy rozdadzą powitalne cygara oraz drinki. W tle orkiestra zagra kubańską muzykę, a tancerki zaprezentują latynoskie układy taneczne. Następnie nadejdzie czas na zakręcenie kołem fortuny. Żaden uczestnik nie może przegapić tej wyśmienitej zabawy. Kolejną rozrywką będzie skręcanie cygara oaz degustacja alkoholi.

Później konferansjer poprowadzi wszystkich na parkiet, gdzie odbędzie się turniej tańców kubańskim. Wieczór zostanie wzbogacony graniem na bongosach. Oprócz tego gwarantujemy wspaniałą zabawę oraz sesję zdjęciową. Na koniec, zanim goście popłyną w tańcu do białego rana, odbędzie się krótki pokaz latynoskich filmów tanecznych i karaoke dla chętnych gości.

Podoba Ci się taki plan imprezy? Masz ochotę wziąć w niej udział? Nie czekaj więc i już dziś skontaktuj się z naszą agencją WhatEvent. Chętnie zajmiemy się profesjonalnym i dokładnym przygotowaniem Twojej imprezy, począwszy od scenografii, a skończywszy na atrakcjach i konkursach dla gości. Czekamy na Twoje zlecenie.