Integracje to bardzo ważna rzecz. Dzięki nim uczymy się obcować z innymi ludźmi, nawiązujemy kontakty i przyjaźnie i budujemy poprawne relacje, które potem owocują w pracy. Dodają nam produktywności, kreatywności i dyscypliny. Lepiej organizujemy sobie czas, a projekty chętniej nam się jakby same domykają. Dlatego prezentujemy Wam dzisiaj integrację firmową w plenerze – nie zabraknie tańców, pięknych widoków w parku i wielu dodatków i atrakcji!

Dlaczego warto się integrować?

Całe nasze życie jest zbudowane na kontaktach międzyludzkich. Dzięki nim uczymy się życia, zawodu, inni ludzie nas pocieszają albo pomagają. Nic nie jest tak krzepiące, jak świadomość, że ktoś jest obok nas. Te integracje firmowe sprzyjają komunikacji w pracy, a także większej kreatywności czy pomysłowości. Jest to niezwykle istotne z punktu widzenia produktywności i stałego podnoszenia naszych kompetencji. Dzięki temu firma się rozwija i to w wyjątkowo miłej atmosferze! A nie ma przecież nic lepszego niż zgrany zespół, który się lubi! Zapewniamy, że plener to doskonała opcja dla zespołu, który potrzebuje się rozluźnić, lepiej poznać i uwspólniać kontakty, by mieć lepsze porozumienie tak w pracy, jak i poza nią. Uwielbiamy obserwować, jak nasi klienci się doskonalą na takich imprezach i ile radości sprawia im z pozoru zwykłe wyjście na imprezę integracyjną.

Co musi zawierać taka impreza?

  1. parkiet do tańca na świeżym powietrzu,
  2. kosze wypełnione przekąskami i snackami,
  3. przenośny bilard,
  4. foodtrucki amerykańskie, azjatyckie i włoskie,
  5. projektor filmowy.

Jeśli chcecie mieć imprezę skrojoną idealnie dla Was, a jednocześnie macie trudy z zorganizowaniem wszystkiego, to przychodzimy z pomocą! Nasza firma z chęcią zajmie więc wszystkim od A do Z, byście mogli nieco odetchnąć i cieszyć się integracją ze współpracownikami. Jeśli macie do nas jakieś pytania albo Wasze oczekiwania są szczególne, to nie wahajcie się z nami kontaktować! Serdecznie zapraszamy!