Bajki w kilka chwil potrafią wywołać uśmiech na twarzach dzieci. Są takie bajki, które absorbują dzieci na długie godziny, nie pozwalając im się oderwać od telewizorów czy książek. Dorośli wspominają bajki z nutką nostalgii, bo przywodzą im na myśl beztroskie, dziecięce lata.

Świat bajek nie jest zarezerwowany tylko dla dzieci. Choć to właśnie z maluchami w pierwszej kolejności kojarzą się bajki, to imprezy w prawdziwie bajkowym stylu organizowane są również dla dorosłych!

Różne oblicza bajek

Bajki mają przeróżne oblicza. Występują w nich ludzie, magiczne stwory, a nawet gadające zwierzęta. Każda z bajek opowiada zupełnie inną historię, nakreślając ważne w codziennym życiu kwestie. Tak samo jak różne są oblicza bajek, tak samo różne są wydarzenia organizowane w bajkowym stylu.

Do świata bajek najchętniej przenoszą się dzieci. Bale, podczas których maluchy przebierają się za swoich ulubionych bohaterów, cieszą się niezwykłą popularnością. Tego typu imprezy to jednak nie tylko przebieranki czy tańce, ale także edukacja poprzez zabawę. Doświadczeni animatorzy potrafią wzbudzić w dzieciach ogromną ciekawość i sprawić, że nauka odbywa się z uśmiechami na twarzach!

Oprócz różnego rodzaju bali dla dzieci, organizowane są również prawdziwie bajkowe przedstawienia. Wystawiane są zarówno bajki autorskie, jak i adaptacje znanych, kultowych bajek. Przedstawienia kończą się zwykle pogadanką z dziećmi, grami czy konkursami.

Nie sposób również zapomnieć o imprezach tematycznych w bajkowym stylu organizowanych dla… dorosłych! Wyobraź sobie, że znów możesz przenieść się do świata bajek, a nawet przebrać się za bohatera, którego tak kiedyś uwielbiałeś! Uśmiech na twarzy przez całą imprezę gwarantowany.

Przenieś się do świata bajek z Whatevent

Bajkowy świat ma w sobie to coś, prawda? Z nami przeniesiesz się do dowolnej bajki. Kubuś Puchatek, 101 Dalmatyńczyków, a może Królewna Śnieżka? Nie tylko odtworzymy scenografię z wybranej przez Ciebie bajki, ale także zadbamy o pozostałe elementy wydarzenia, bez względu na to, czy będzie to bal dla dzieci, przedstawienie, czy impreza tematyczna dla dorosłych. Skontaktuj się z nami i wejdź do magicznego świata bajek!