Wyjazd na wieś, czyli krowy, konie i inne pola uprawne

2021-06-28T00:29:24+02:0026 czerwca 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Ten, kto wychował się na wsi, wie doskonale, jaki urok potrafi mieć sama w sobie. Nic nie zastąpi tego poczucia wolności i przestrzeni – a to ona przecież sprawia, że aż chce się myśleć, marzyć i wyobrażać. Niedbałość o nienaganny wygląd też jest ostatnio w cenie – a na wsi nietrudno o to, by we włosach zaplątało się nieco siana, a na spodniach pozostał pył ziemi. Wyjątkowa jest koncentracja na tym, co przyroda może nam oferować – jest przecież tyle pracy do zrobienia przy ogródku z warzywami, na polach pełnych kwiatów lub zbóż, czy przy zwierzętach. Jeśli macie ochotę (lub potrzebę) zaczerpnąć nieco z tego sielskiego życia pod gruszą, serdecznie zapraszamy na wyjazd firmowy na wieś!

Jakie atrakcje czekają poza obrzeżami miast, że aż chce się ich doświadczyć?

– poznanie, jak funkcjonuje naturalne gospodarstwo. Dzięki temu można się przekonać, jak jeszcze 100 lat temu funkcjonowała codzienność większości obywateli, gdy trudno było o dostęp do produktów spożywczych w sklepie, czy ubrań w sieciówkach.

– skosztowanie lokalnych, domowych wyrobów w postaci kompotu, warzyw z ogródka, świeżych sezonowych owoców, ręcznie przetworzonego sera czy wyjętego prosto z pieca chleba.

– przejażdżka konno – ta po wiejskich drogach jest szczególna, ponieważ człowiek czuje się wtedy naprawdę wolny.

– piknik pod gruszą – bo czemu nie? Nikt przecież nie będzie nalegał, by siadać elegancko przy stole, zachować wszelkie maniery i niesłyszalnie oddychać. Na wsi wszelkie reguły przytoczone powyżej nie obowiązują.

– możliwość przejechania się traktorem – przyznajcie, że w dzieciństwie zawsze chcieliście to zrobić, ale brakowało Wam sposobności i odwagi. Teraz jest czas na spełnienie tego małego pragnienia!

Jaki czas można spędzić na wsi?

– jeden dzień – jest to opcja dla tych, którzy potrzebują chwilowego oderwania od miasta,

– dwa dni – opcja z noclegiem pomoże w lepszej eksploracji tego, co wieś ma do zaoferowania,

– cały tydzień – jeśli potrzebujecie prawdziwego odpoczynku i przeniesienia się do innej rzeczywistości lub po prostu zmiany otoczenia.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, która uczyni Wasz wyjazd na wieś niezapomnianym! Nie wahajcie się zadawać pytań i do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE