Dyrektor to najważniejsza postać w firmie. Dzięki niemu wszystko się to kręci – on bierze odpowiedzialność za wszystkie sprawy wagi najważniejszej. Warto jednak – jeśli jest zdystansowany i wesoły – zapewnić mu jubileusz w określonej tematyce. Proponujemy Wam stylistykę kosmiczną. Dlaczego akurat ją? Jest nietypowa, ciekawa i z pewnością dostarczy każdemu mnóstwo uśmiechu i radości!

Co musi się pojawić na tej imprezie?

  1. Symulator lotu kosmicznego
  2. Fontanna z magicznym płynem do picia o smaku słodkim
  3. Dekoracje nawiązujące do gwiazd i galaktyki
  4. Kosmiczny pojazd jako atrapa do zdjęć
  5. Muzyka galaktyczna
  6. Foodtruck z szybkim jedzeniem

Jubileusze na wesoło – czy to ma sens?

Zdecydowanie tak! Jesteśmy zwolennikami odprężania się w warunkach nieformalnych. Zależy nam na tym, aby stosować zasadę work-life balance. To też proponujemy naszym klientom. Wiemy, jak zmęczeni jesteście natłokiem pracy i zmieniającymi się warunkami geopolitycznymi. To może być obciążające, dlatego zafundujcie sobie nieco odpoczynku, relaksu i odrzućcie troski w cień, a nabierzecie nowej energii i spojrzenia. Jubileusze na wesoło to doskonała okazja zarówno do świętowania, jak i integracji z innymi współpracownikami. Serdecznie polecamy tę opcję!

Jako firma eventowa dbamy o zaplecze organizacyjne eventów. Dodatkowo, dostarczamy sprzęt, scenografię, atrakcje i wszystko to, czego możecie potrzebować. Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby, dlatego chętnie wchodzimy z Wami w integracje i ustalamy indywidualny przebieg wydarzenia. Zdejmiemy z Was brzemię organizacyjne i wszystko zrobimy za Was – wystarczy, że do nas napiszecie lub zadzwonicie. Czekamy i do usłyszenia!