Aktywny czas w parku linowym w obecności pracowników

2023-05-15T12:53:55+02:0026 maja 2023|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Parki linowe są w Polsce bardzo popularne. Gdziekolwiek byśmy nie jechali, do jakiego miasta byśmy nie przyszli, tam zawsze taki park będzie miał swoje miejsce. Jest to atrakcja która wpada w gusta nie tylko dzieciom, ale także rodzicom i dorosłym osobą. Jest ona dostępna dla całego społeczeństwa, niemal bez żadnych ograniczeń. Park linowy jest atrakcją, która idealnie nada się dla osób pragnących przygody i spędzenia wolnego czasu aktywnie. Po niżej opowiemy co nieco o powyższym temacie, ciekawi?

Park linowy to instalacja, która zwykle jest mocowana na drzewach. Waszym zadaniem będzie pokonanie toru przeszkód, który znajduje się na pewnej wysokości. Ale spokojnie, jest to jak najbardziej bezpieczne. Każdy uczestnik ma specjalne zabezpieczenie w postaci pasów, które są przymocowane do tułowia. Każda trasa jest podzielona na odcinki, która kończy się platformą na drzewie czy słupku. Każde przejście niesie za sobą kolejny etap trudności bądź wykorzystuje nowe ruchy. Wspinaczka i aktywny wypoczynek – te dwie cechy łączy park linowy.

Parki mają to do siebie, że są odpowiednie i dostosowane dla każdego!

Jeżeli pierwszy raz próbujemy swoich sił, możemy wybrać trasę zieloną – najłatwiejszą. Większe parki zazwyczaj mają swoją skalę trudności przejść. Dlatego jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. O bezpieczeństwo również nie musimy się martwić. każdy park musi spełniać normy bezpieczeństwa, każda uprząż jest odpowiednio sprawdzana. Kiedy zadanie w parku jest trudniejsze, często możemy spotkać siatki asekuracyjne, które chronią nas przed upadkiem. Przed wspinaczką każdy uczestnik przechodzi przez podstawowe szkolenie, na którym instruktor tłumaczy, jak przypinać klamry.

Dlaczego wybraliśmy park linowy jako miejsce na wyjazd firmowy?

Uważamy, że jest to świetny sposób na oderwanie się od codziennych spraw. W parku możemy zapomnieć o wszystkich ważnych sprawach i oddać się aktywności fizycznej. Jeżeli natomiast ktoś z Was stwierdzi, że jest zbyt „duży” na park linowy, to uwierzcie nam, że wiele dorosłych osób w dalszym ciągu korzysta z tego typu atrakcji. Także nie ma co się wstydzić! Zapraszamy do kontaktu, a na pewno razem zorganizujemy udany wyjazd!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE