Francuski klimat może poprawić humor każdemu: charakterystyczna francuska muzyka, pyszne potrawy i ciekawa kultura z pewnością temu służą. Dlatego organizacja francuskiego eventu to świetny pomysł. A idealnym dla niego miejscem będzie bistro Charlotte.

 Pomysły na francuski event

 Event francuski może być związany z jednym motywem związanym z tym krajem (na przykład muzyką) lub całą kulturą. Na gości mogą czekać pyszne francuskie śniadania na słodko – od croissantów po francuskie omlety – i lunche. W tle niech rozbrzmiewa klimatyczna muzyka francuska. Gości można zainteresować na przykład seansem francuskiego klasyka filmowego. Można również zorganizować koncert muzyki francuskiej na żywo lub turniej wiedzy o kulturze francuskiej. Na dzieci natomiast może czekać kącik zabaw z książeczkami o Francji.

 Oferta Charlotte

 Charlotte to sieć rozmieszczona w kilku częściach Polski:

  • w Warszawie na placu Zbawiciela i placu Grzybowskim
  • w Krakowie na placu Szczepańskim
  • we Wrocławiu na ulicy świętego Antoniego.

Bistra oferują francuskie przysmaki, szczególnie słynąc ze śniadań. Można w nich również zakupić produkty Charlotte do domu. Wnętrza charakteryzują się jasną i przytulną przestrzenią, która świetnie sprawdzi się do organizacji francuskiego eventu.

 Planujesz organizację eventu?

 Skontaktuj się z nami! Nasza agencja od wielu lat zajmuje się organizacją wydarzeń różnego rodzaju – jesteśmy elastyczni dla naszego klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego eventu oraz bardzo bogatą ofertę dekoracji i kostiumów, które, gdy zajdzie taka potrzeba, wprowadzą uczestników Twojej imprezy w niepowtarzalny klimat. Bardzo cenimy sobie profesjonalizm i tego właśnie możesz od nas oczekiwać – agencja Whatevent dopnie dla Ciebie wszystko na ostatni guzik. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy na naszej stronie oraz do kontaktu w celu omówienia szczegółów telefonicznie (666-666-127) lub mailowo (kontakt@whatevent.pl).