Dobra atmosfera w firmie to podstawa świetnych wyników pracy, zaangażowania pracowników i dobrego dogadywania się. Wyjazdy integracyjne często przypominają nudne spotkania, z których wielość osób nie wyciąga żadnej wartościowej wiedzy. Co przekłada się na brak wyników pracy w firmie. My jednak podchodzimy do tematu nieco bardziej kreatywnie, co powiecie na wyjazd integracyjny w ciekawe miejsce jakim jest JuraPark w Krasiejowie? Jesteście ciekawi? Zapraszamy dalej!

Czym jest i co może zaoferować nam park rozrywki?

Wiele ciekawych atrakcji, które spotkacie w jednym miejscu. Park dinozaurów, park ewolucji człowieka, park rozrywki, oceanarium, tunel czasu oraz pawilon paleontologiczny. Jest tego sporo, prawda? A to jeszcze nie wszystkie atrakcje, które oferuje nam to miejsce. Park jest gigantyczny – największy w Polsce, a nawet w Europie! Spotkamy tam autentyczne modele dinozaurów, które żyły za czasów prehistorii. Miejsce całego parku również nie jest przypadkowe. Na tym terenie są prowadzone jedne z największych wykopalisk paleontologicznych w Polsce.

JuraPark to miejsce autentyczne, są tu prawdziwe prace wykopaliskowe, naukowcy odkryli tu różne gatunki nieżyjących już zwierząt. Piękna ekspozycja setek figur naturalnej wielkości dinozaurów, na rozległym terenie pozwala przenieść się w czasie. Trasa spacerowa ma około 1,5 km. Przechadzając się po niej, poznacie ówczesne życie na ziemi, zarówno w małych jak i wielkich rozmiarach. Robi to niezwykle wrażenie!

Zaskocz swoich pracowników niezapomnianymi doświadczeniami!

Wyjazd bowiem może okazać się wielką wartością dla biznesu. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że kluczowym elementem organizacji takiego wyjazdu, jest odpowiedni program dopasowany do klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z ogromną pasją i zaangażowaniem.

Park rozrywki to niesamowite miejsce na integracyjny wyjazd z całą ekipą z pracy! Wycieczka z pewnością polepszy Wasze relacje międzyludzkie, a ponad to, zdobędziecie ciekawą wiedzę. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą eventową. Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem telefony bądź przez e-mail. Czekamy na Waszą wiadomość!