Planujesz stworzenie imprezy, której zadaniem będzie przeniesienie uczestników do zupełnie innego świata? Potrzebujesz odpowiedniego wyposażenia i fantazyjnej scenografii?? Lepiej trafić nie mogłeś! Agencja eventowa Whatevent od lat zajmuje się profesjonalnym wynajmem tematycznej scenografii.

Zabierzemy cię do innego świata

Wszystkie zlecenia są dla nas bardzo ważne, dlatego decydując się na współpracę z nami, musisz przygotować się na prawdziwą petardę! Chcesz, aby wszyscy podążali za króliczkiem i by znaleźli się nagle w Krainie Czarów? A może interesuje cię przeniesienie twoich gości w czasie, do epoki średniowiecznych zamków, dam dworu i rycerzy? Impreza u Don Corleone’a pachnąca dolarami i cygarem? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Pozwól się zaskoczyć oryginalnością i kreatywnością naszych scenografów. Dostosujemy każde wskazane przez ciebie miejsce, do tematyki jaka cię interesuje. Zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół – scenografia tła, rekwizyty, oświetlenie – to wszystko składa się na ogólne wrażenie. Jeżeli chcesz, aby miejsce, w którym odbywa się twoja imprezy wyglądało naprawdę profesjonalnie – zgłoś się do naszej agencji!

Dlaczego warto zainwestować w wynajem scenografii?

Organizacja imprezy niesie za sobą sporo różnego rodzaju wydatków. Jednym z nich są także koszty związane z dostosowaniem miejsca eventu do jego rzeczywistego tematu. Chcąc uniknąć wydatków związanych z zakupem, a potem składowaniem elementów dekoracyjnych, warto wziąć pod uwagę możliwości jego wynajmu. Taką właśnie ofertę posiada agencja eventowa Whatevent. Oprócz wynajmu samych dekoracji, umożliwiamy profesjonalną konsultację ze scenografem, którzy dobierze idealne elementy pod tematykę twojego wydarzenia. Gdy już wszystko będzie dokładnie rozplanowane, dostarczymy wszystkie dekoracje na miejsce, a także zajmiemy się ich rozmieszczeniem i montażem. Po zakończeniu eventu, nie będziesz się także musiał przejmować późniejszym demontażem i zwrotem wynajętej scenografii – dostaniesz to od nas w pakiecie! Tak przygotowana impreza pozwoli wywołać duże zaskoczenie i sprawi, że każdy będzie miał wrażenie, że został przeniesiony do innego, tajemniczego świata. Pamiętaj, że Whatevent to sami profesjonaliści z pasją, dzięki której twój event będzie niezapomniany!