Majówka to czas, który większość osób spędza poza domem i poza pracą.  Sprzyjająca pogoda, ciepłe powietrze i atmosfera, możliwość oderwania się od pracy ze względu na wolne dni, pozwala podróżować po Polsce i po świecie w te kilka dni w roku i całkowicie odciąć się od bieżące do życia. Czasami jednak zintegrowanie zespołu firmowego jest tak duże, że nawiązane w pracy przyjaźnie, powodują chęć spędzenia majówki wspólnie.

Jak zaaranżować firmową majówkę?

Kiedy grupa jest ze sobą zżyta i chce spędzić ze sobą wspólnie czas nawet po pracy,  warto przygotować dla niej atrakcyjne wyzwanie majówkowe.

Te kilka dni nie powinny mieć biernego wyrazu, ponieważ to jedyna okazja w roku, w której cały zespół firmowy może nauczyć się nowych kwalifikacji i umiejętności, które nie są powiązane z działalnością w jakiej pracują, ale pozwolą im kreatywnie spojrzeć na nowe przedsięwzięcia i rozwinąć markę w najbliższym czasie.  Ekstremalne atrakcje będą ku temu dobrym wyzwaniem, aby przełamać lęk i strach wszystkich uczestników wyjazdu, jednocześnie pozwolą nabrać dużej ilości odwagi, którą przełożą do swojego życia i życia w biznesie w jakim pracują.

Wyjazd nad morze czy w góry z ekstremalnymi atrakcjami to bardzo dobry wybór dla firmowego zespołu. Takimi ekstremalnymi atrakcjami może okazać się skok ze spadochronem, lot paralotnią, kitesurfing, powerkiting, wspinaczka wysokogórska, nauka jazdy na quadach, gokartach, a także motocyklach crossowych czy skok na bungee.

Dlaczego sporty ekstremalne to dobry wybór na firmowe spotkanie?

Nie każdy będzie chciał się podjąć ekstremalnych wyzwań, ale część z nich jest zdecydowanie bardziej ryzykowna od drugich. Chcąc zapewnić atrakcje całemu swojemu zespołowi, warto wybrać sporty ekstremalne, które będą się przeplatać ze sobą, i z których cały zespół skorzysta według własnego uznania. Nie będzie to przymusowe, ale ci odważni będą mogli skorzystać ze wszystkich ekstremalnych atrakcji jakie zostaną zorganizowane, a ci którzy się takich sportów boją, skorzystają tylko z puszczania latawców komorowych w formie powerkitingu czy jazdy gokartami. Ilość ekstremalnych wrażeń na majówce powinny być urozmaicone, aby każdy wybrał coś dla siebie i czuł się przy tym swobodnie, bez zbędnego stresu czy rozwijając nowe umiejętności jakich na co dzień nie będzie w stanie  kontynuować.