Jeśli masz pierwszy raz do czynienia z interaktywną podłogą, to już spieszymy z wyjaśnieniami co to takiego. Przede wszystkim to zintegrowany system czujników ruchu, które połączone są z komputerem i projektorami. Ich zadaniem jest wyświetlanie na podłodze animacji oraz gier interaktywnych. Dzięki zintegrowaniu wszystkich elementów każdy kto korzysta z interaktywnej podłogi ma możliwość wejścia w obraz! Jeśli martwisz się, że cały system zajmuje wiele miejsca to możesz śmiało zrezygnować ze swoich obaw. Cała instalacja jest zainstalowana przy suficie. Dzięki temu oszczędza ona miejsce i w 100% wykorzystuje całą przestrzeń podłogi na wyświetlanie interaktywnych zabaw.

Wejście w obraz

Dokładnie takie uczucie mamy korzystając z interaktywnej podłogi. Co więcej wyświetlany obraz reaguje na nasze ruchy. My możemy wtedy poczuć się jak w zupełnie innej rzeczywistości.

Interaktywna podłoga korzyści

Oprócz tego, że jest to doskonałe narzędzie do zabawy, to psycholodzy na całym świecie udowodnili także edukacyjną wartość tego typu atrakcji. Ma ona niezwykły wpływ na różnorodne obszary rozwoju. Działanie interaktywnej podłogi szczególnie docenili w placówkach szkolnych oraz przedszkolnych. Taka zabawa z obrazem sprawia, że dzieci szybciej się uczą i rozumieją dane zagadnienia.

Interaktywna podłoga jako atrakcja na Twoje wydarzenie

Interaktywna podłoga to atrakcja nie tylko dla dzieci. Każda nasz podłoga jest indywidualnie dostosowana do potrzeb klientów. Dzięki temu możesz samemu zdecydować dla kogo przeznaczona ma być atrakcja. Tak jak już wspominaliśmy wyżej interaktywna podłoga świetnie sprawdzi się dla szkół. Co więcej jest to świetne rozwiązanie dla przedszkoli, klubów malucha czy innych tego typu instytucji. Interaktywna podłoga świetnie sprawdzi się także na wszelkiego rodzaju kinderparty. Tak jak wspominaliśmy podłoga może być idealnie dostosowana do twoich potrzeb, więc ma ona niezwykle szerokie zastosowanie. Sprawdzi się więc także podczas szkoleń biznesowych, wyjazdów integracyjnych, firmowych i wielu innych.

Whatevent to firma, która działa na terenie całej Polski. Oprócz organizacji wydarzeń na najwyższym poziomie posiadamy także inne usługi. Jedną z nich jest podłoga interaktywna. Sam zdecyduj jaka ma być Twoja podłoga. Dostosuj ją do wieku użytkowników oraz indywidualnych preferencji. Nie czekaj i skorzystaj z usług naszej firmy. Zamów idealnie dopasowaną podłogę interaktywną i ciesz się z jej użytkowania podczas imprez czy wielu innych wydarzeń.