Malowanie to umiejętność, którą najczęściej nabywamy w dzieciństwie. Często się zdarza, że zainspirowani tymi doświadczeniami, rozwijamy artystyczne pasje także w dalszych latach naszego życia. Niektórzy idą następnie tą ścieżką w sensie zawodowym. Każdy z nas potrzebuje do życia sztuki, bo dzięki niej możemy dać upust naszym emocjom, ekspresji uczuciowej czy naszej wyobraźni. Dlatego też proponujemy dzisiaj Państwu pokaz malowania rękami! Jest to niecodzienny sposób na stworzenie dzieła inaczej niż za pomocą przyrządów malarskich.

Lista okazji, na których pokaz sprawdzi się doskonale:

  1. Wesele w stylu boho, artystycznym albo orientalnym
  2. Impreza firmowa, której celem jest wspólna integracja
  3. Eventy związane z produktami i usługami artystycznymi
  4. Wydarzenia promujące sztukę

Dlaczego warto iść w niebanalne rozwiązania?

Malowanie kojarzy nam się z przesuwaniem pędzla po płótnie przez natchnionego malarza. Warto jednak zauważyć, że piękny obraz może też powstać poprzez inne metody – malowania węglem, szpachlą, a nawet… rękami! Niebanalne rozwiązania przyciągają uwagę publiczności i sprawiają, że całe wydarzenie pozostaje w pamięci na długie lata. To, co jest niepopularne, mobilizuje nas do większej kreatywności i odkrywania tego, co zupełnie nieznane i nietypowe. To z kolei podnosi poziom naszych endorfin i polepsza samopoczucie. A przecież wszyscy lubimy czuć się dobrze, prawda? Aby zadbać o Wasze samopoczucie, regularnie poszerzamy naszą ofertę i wychodzimy na przecie Waszym potrzebom.
Jako firma zajmująca się organizacją różnej maści wydarzeń, jesteśmy gotowi uczynić Wasz event lepszym! Możemy to zrobić na wiele różnych sposobów – w zależności od Waszych indywidualnych potrzeb. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach osobowe podejście do klientów jest w cenie. Dlatego jeśli któraś z naszych ofert Was zainteresowała, to nie wahajcie się ani chwili dłużej i skontaktujcie się z nami, a wypracujemy dla Was doskonałe warunki eventowe – organizujemy, wypożyczamy sprzęt, zapewniamy atrakcje i scenografię. Dlatego też serdecznie zapraszamy i niech moc eventów będzie z Wami!