Szukasz oryginalnego pomysłu na spędzenie wolnego czasu z pracownikami ? Chciałbyś poprawić relacje w firmie i zintegrować swój zespół ?

Zatem zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zorganizujemy dla Was ekscytujący wieczór z dreszczykiem emocji.

Taka impreza to rewelacyjne rozwiązanie na integrację w firmie. Oprócz zaskakujących momentów, jest też niezapomnianym przeżyciem, które często wspomina się przez lata. Dodatkowo rozluźnia atmosferę, tworzy pozytywne emocje, a także dodaje energii do przyszłych działań w firmie.

Dlaczego nasza agencja jest najlepszym wyborem?

Ważna jest dla nas jakość oraz jak najlepsze spełnienie oczekiwań uczestników imprezy. Zadbamy o artystyczną, multimedialną i techniczną część wieczoru. W najdrobniejszych szczegółach dopracujemy detale dekoratorsko-scenograficzne oraz z wielką starannością dopieścimy wizualną i akustyczną oprawę. Wszystko po to, aby każdy z Was przeżył ekscytujące, pełne niesamowitych emocji chwile w gronie kolegów, koleżanek z firmy, czy też współpracowników.

Kostiumy jak z prawdziwego horroru

Nie martwcie się, jeżeli nie dysponujecie odpowiednim halloweenowym strojem. Na początku imprezy wybierzemy propozycje najlepsze dla każdego z Was. Dysponujemy szeroką gamą strojów damskich i męskich w stylu halloween. Za pomocą naszych kostiumów w mgnieniu oka możecie przeistoczyć się w ducha, wampira, zombie, kościotrupa lub innego przerażającego potwora.

„Koszmarne” przystawki i napoje

Na imprezie zasmakujecie upiornych przystawek i „krwawych” napojów. Ze słodkości proponujemy ciastka i babeczki w kształcie duchów, z pajęczynami, pająkami i czarnymi kotami. Niektóre z nich będą również przypominały straszne potwory i tradycyjne dynie. Natomiast na przystawkę podamy m.in.: paluchy czarownicy, kuleczki ryżu ulepione w kształcie dyni oraz jajka z oliwkami w formie pająków. Nie zabraknie również dania głównego, na które zaserwujemy m.in.: zupę z dyni, a dla chętnych nasz kucharz wykona halloweenową pizzę. Z napojów będziecie mieli możliwość zasmakować Krwawej Merry, Pocałunku Wampira, Zombie Drinka i wiele innych „przerażających” trunków.

Mroczna nuta

Podczas imprezy zaprezentujemy największe hity kojarzące się z wszelkiego rodzaju potworami, truposzami, scenami grozy, thrillerami, a jednocześnie będą na tyle energiczne, aby wyciągnąć na parkiet nawet najbardziej opornego uczestnika. Najstraszniejsze przeboje, które doskonale sprawdzą się na naszej imprezie to m.in.: „Disturbia” i „Monster” Rihanny, „Thriller” Michaela Jacksona, „Back To Black” Amy Winehouse, „She Wolf” Shakiry, „Monster” Lady Gagi oraz „This is Halloween” Marylina Mansona.

Halloweenowy wieczór pełen wrażeń

Przygotujemy dla Was ekscytujące zabawy i atrakcje w mrocznym klimacie, m.in.:

  • malowanie twarzy – każdemu śmiałkowi umożliwi przeobrażenie się w Draculę, Zombie lub Frankensteina.
  • mumifikowanie – wybieramy dwuosobowe drużyny i przy pomocy papieru toaletowego jedna osoba z grupy „bandażuje” partnera. Wygrywa drużyna, która najszybciej „stworzy mumię”.

Czeka Was ekscytująca zabawa do białego rana. Serdecznie zapraszamy.