Organizując firmowy event, sygnowany swoją marką, warto postawić na coś odmiennego
i oryginalnego, aby zapaść w pamięć i zbudować większą lojalność wobec swojego przedsiębiorstwa. Razem z agencją eventową Whatevent odkryjesz fantastyczne pomysły, które wraz z twoim realnym wpływem na ich przebieg, zrealizujemy od a do zet, z najwyższą dbałością o jakość tej imprezy. Jedną z naszych propozycji dla takiego wydarzenia będzie jego organizacja w magicznym miejscu, jakim na pewno jest Printimus Pinball w Bytomiu.

Flipperowe szaleństwo sposobem na event

Właśnie w Bytomiu w 2013 roku powstał pierwszy w Polsce klub zrzeszający fanów flipperów. Czym jest zatem flipper? Innymi słowy to gra elektromechaniczna, której zadaniem jest odbijanie metalowej kulki, specjalnie do tego celu  stworzonymi skrzydłami. Kulka powinna „zaliczyć” jak najwięcej obiektów punktowanych na polu gry. To gra zręcznościowa, która tylko z pozoru wydaje się być łatwa. Właśnie przez jej banalność staje się mocno wciągająca dla każdego, bez względu na wiek czy też płeć. Wizyta w takim miejscu będzie na pewno oryginalna, dla jednych będzie zupełnie czymś nowym, a dla innych  swego rodzaju powrotem do przeszłości, kiedy była to bardzo popularna forma rozrywki. Integrującą formą spędzenia czasu w Printimus Pinball będzie turniej rozegrany między uczestnikami eventu. Oczywiście można także połączyć zwykłe granie z zawodami, co będzie połączeniem zabawy z założeniami płynącymi z budowania pozytywnych relacji i współpracy w zespole.  Taka kilkugodzinna impreza może zostać uatrakcyjniona prywatnym koncertem bądź przykładowo pokazem barmańskim. Event zorganizowany w miesiącach wiosenno – letnich to także możliwość zorganizowania grilla czy też bufetu na świeżym powietrzu. W innych terminach czy też przy nie sprzyjającej pogodzie menu cateringowe zostanie przeniesione do środka.

Oryginalny event to połowa sukcesu

Gdy decyzja odnośnie miejsca imprezy zostanie podjęta, pozostają jeszcze kwestie techniczne i organizacyjne. To zwykle jest najtrudniejsza część przedsięwzięcia, pochłaniająca dużą ilość czasu i pieniędzy. Powierzając organizację eventu naszej agencji, zyskujesz pewność stu procentowej realizacji założeń, a także możesz liczyć na korzystne rabaty. Dopilnujemy, aby event na flipperach był niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników integracji.