Symbolem swego rodzaju bogactwa, prestiżu i popularności jest miasteczko filmowe – Hollywood. Ta nazwa jako pierwsza kojarzy się, gdy padnie pytanie o najbardziej znaną fabrykę gwiazd. Wiele osób już jako dziecko marzyło, że kiedyś przynajmniej się tam wybierze na wycieczkę, aby poznać od kuchni świat czerwonych dywanów. Dziś to małe pragnienie jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy zorganizować imprezę tematyczną, właśnie w stylu Hollywood.

Wystrój lokalu niczym z Hollywood

Zlecając agencji Whatevent przygotowanie sali na imprezę tematyczną w stylu Hollywood, musisz przygotować się na naprawdę niesamowite wrażenia. Na pewno nie zabraknie charakterystycznego dla tego miejsca napisu HOLLYWOOD, jednakże sposób jego montażu do dnia imprezy będzie naszą słodką tajemnicą. Jedno jest pewne – zaskoczenie na twarzach wszystkich zgromadzonych uczestników. Oczywiście taki event nie może obyć się bez czerwonych dywanów i pięknie zastawionych, bufetowych, okrągłych stołów. Przepych i bogactwo będą przeplatać się z akcentami czystko filmowymi – krzesełka reżyserskie, charakterystyczne klapsy czy też podświetlone plakaty filmowe.  Wykorzystamy również dekoracje ze złotych i białych balonów. Wisienką na torcie będzie monstrualnych rozmiarów szampan i duże, szampanowe kieliszki.

Impreza z Whatevent

Dekoracje w stylu Hollywood to nie koniec naszej oferty. Możemy także zająć się wynajmem strojów i zatrudnieniem charakteryzatorów, którzy przemienią wszystkich gości w najsławniejsze gwiazdy filmowe. Wtedy ranga imprezy sięgnie rozmiarów gali wręczenia Oskarów lub Złotych Globów. To także doskonały sposób na zintegrowanie uczestników, poprzez konkursy i zabawy, w których do zdobycia będą właśnie takie statuetki. Kolejnym ciekawym pomysłem, będzie wynajęcie od naszej agencji fotobudki w kształcie lustra, która nie dość, że wspaniale wkomponuje się w klimat imprezy to dodatkowo, wyposażona w śmieszne rekwizyty dostarczy wielu ciekawych wrażeń i będzie środkiem doskonałej zabawy. Sprawdzi się także wynajęcie aparatów Polaroid i stworzenie swego rodzaju pamiątkowej księgi Gwiazd. Pozostawiona później w biurze, na specjalnym miejscu, będzie przypominać o tej wspaniałej nocy przez długie lata. Agencja Whatevent to profesjonaliści, których pasją jest organizacja wszelkiego rodzaju imprez. Zlecając nam współudział w tworzeniu tego wydarzenia, otrzymujesz gwarancję najbardziej kreatywnych pomysłów i wyśmienitej zabawy do białego rana.