Ekskluzywne wydarzenia są najczęściej inspiracją do skorzystania z odrobiny luksusu. Z pewnością doskonale sprawdzi się w tym przypadku wynajem prestiżowych samochodów. Ekstrawagancka gala, prestiżowy bankiet – tutaj nie tylko odpowiedni strój wpływa na całokształt wizerunku.

Wynajem krótko lub długoterminowy

Niezależnie od tego na jaką okazję potrzebny ci luksusowy samochód – zgłoś się do agencji Whatevent. Szykuje się poważna impreza okolicznościowa, na której nie może zabraknąć luksusowych dodatków? Znajdziemy dla ciebie samochód z najwyższej półki, który spełni wszystkie twoje wymagania. Oferujemy również wynajem auta wraz z doświadczonym szoferem, który dowiezie cie w dowolne miejsce w Polsce. Jeżeli natomiast interesuje cię współpraca polegająca na wynajmie prestiżowych samochodów na dłuższy okres czasu, dostarczymy wybrany model pod wskazany przez ciebie adres. Nasza agencja w bardzo elastyczny sposób podchodzi do wynajmu samochodów – jesteśmy w stanie zagwarantować dojazd i początek użytkowania wynajętego auta
o każdej porze dnia i nocy, siedem dni w tygodniu. O zwrot wypożyczonego samochodu również nie musisz się martwić – wyślemy swojego kierowcę w każdy zakątek Polski – wszystko dla twojej wygody i komfortu.

Luksusowe marki w najlepszych cenach

Agencja Whatevent specjalnie dla ciebie przygotuje najlepszą na rynku ofertę na wynajem prestiżowych samochodów. Marzy ci się przejażdżka kultowym Porsche 911 lub Lamborghini? Może Ferrari lub Maserati? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! W naszej ofercie znajdziesz także takie luksusowe modele samochodów jak Range Rover Evoque, Nissan GT czy też Corvette C7. Mamy także bogato wyposażone limuzyny BMW, Audi i Mercedesa. Oczywiście to tylko część marek jakich wynajem możemy dla ciebie przygotować. Jeżeli potrzebujesz prestiżowego samochodu na przyjęcie gości zagranicznych, oferujemy również możliwość wynajęcia szofera władającego biegle wybranymi językami – z pewnością wywrze to pozytywne wrażenie na kontrahentach z poza Polski. Decydując się na współpracę z naszą agencją, otrzymasz najlepsze pakiety cenowe i rozwiązania dostosowane idealnie do twoich potrzeb. W zależności od charakteru wynajmu (krótko lub długoterminowy) dodatkowo możemy wynegocjować specjalnie dla ciebie korzystne rabaty.