Organizując event warto czasami zrównoważyć atrakcje jakie podczas niego będą zaskakiwać uczestników. Trudno tak naprawdę trafić w gusta wszystkich, szczególnie gdy impreza ma charakter masowy. Wybiegając naprzeciw różnym oczekiwaniom, nasza agencja połączyła bliskość natury, historyczne miejsca i zabytki wraz z zabawą i rozwiązywaniem zadań. W ten sposób powstał event spacerowy po przepięknych zakątkach Żywiecczyzny w okolicach Jeleśni.

Trasa pełna wyzwań

Event będzie miał charakter typowo rekreacyjny, uczestnicy będą musieli się trochę zmęczyć, aby dotrzeć do końca trasy. Teren, który będą przemierzać jest zróżnicowany, górzysty, jednak wysiłek zrekompensuje wspaniały i niepowtarzalny krajobraz. Zanim jednak wszyscy wyruszą w drogę, zostaną podzieleni na grupy mieszane i wyposażeni w sprzęt, który pozwoli na dotarcie do poszczególnych punktów wyprawy. Każdy z nich będzie stanowiskiem naszych animatorów, którzy będą mieli przygotowane specjalne zadania sprawnościowe bądź logiczne dla drużyn. Sprostanie tym wyzwaniom to klucz do otrzymania informacji niezbędnych do rozwiązania tajemniczego hasła, umożliwiającego odnalezienie zaginionego skarbu. Na całą zabawę przewidziano trzy godziny, tak więc uczestnicy będą musieli poradzić sobie także z presją czasu. Na trasie położone będzie wiele ciekawych miejsc, jednak jednym z bardziej interesujących będzie  Galeria „Przedmiotów z Duszą”. To wspaniała wystawa poświęcona eksponatom artystycznym, których celem jest swego rodzaju wpływ na nasze życie, przeniesienie do innego wymiaru czy też skłonienie do refleksji.  Celem wyprawy będzie wspomniane już odnalezienie skarbu, który ukryty jest w okolicy „Szałasu na Skale” i ścianki wspinaczkowej, na której odbędzie się ostatnie zadanie. Gdy tajemnica zostanie rozwiązania, przyjdzie czas na chwilę regeneracji, kawę, herbatę i posiłek właśnie w mijanym Szałasie.

Twórcza integracja kluczem do sukcesu

Integracja poprzez zabawę i sprytne wyzwania, nie tylko wspiera budowanie relacji między uczestnikami, ale także wzbudza kreatywność i szybkość działania. Takie ćwiczenia są bardzo ważnym elementem wpływającym na zachowania międzyludzkie, a także na jakość i efektywność pracy. Nasza agencja dostosowuje programy eventów tak, aby w jak największym stopniu wpływały na zachowania i utrwalały pozytywną atmosferę na długi czas. Wystarczy, że zaufasz naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, a na efekty nie będzie trzeba długo czekać.