Nie boisz się wyzwań, a poskramianie demonicznych stworzeń nie jest Ci straszne? Jesteś fanem Wiedźmina? Jeżeli tak, pomyśl o tematycznej imprezie firmowej w stylu uniwersum wykreowanego przez Sapkowskiego.

Przygoda na Kontynencie

Organizacja imprezy firmowej w stylu Wiedźmina to niezwykły pomysł, który dostarczy uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Aby skrupulatnie oddać magiczną atmosferę tego fascynującego świata, warto zadbać o odpowiednią scenografię. Aranżacja przestrzeni w klimacie średniowiecznej kultury z elementami słowiańskiego folkloru byłaby dobrym wyborem. Za elementy dekoracyjne, wpasowujące się w tematykę, mogą posłużyć świeczniki i latarenki w starym stylu oraz repliki zbroi i broni. Ciekawym pomysłem byłoby stworzenie mapy przedstawiającej krainy leżące na Kontynencie. Na ścianach mogą też zawisnąć grafiki związane z przeciwnikami, z którymi w swojej karierze ma do czynienia Wiedźmin. Ważne jest także zadbanie o akcenty ściśle związane z wiedźmińskim rzemiosłem: medaliony, mikstury, symbole zaklęć określanych jako „znaki” czy atrapy miecza na potwory.

Jak zostać Wiedźminem?

Istotnym elementem eventu, który czyni go atrakcyjnym dla uczestników, są dostępne aktywności. W przypadku organizacji imprezy inspirowanej uniwersum Wiedźmina, warto pomyśleć o atrakcjach, które wprowadzą gości w ten niesamowity świat, sprawiając, że sami będą mogli poczuć się jak główny bohater sagi. Oto kilka przykładów aktywności w wiedźmińskim stylu, które wydają się interesujące:

  • tematyczne warsztaty z zakresu posługiwania się wiedźmińskim mieczem, warsztaty alchemiczne dotyczące tworzenia mikstur oraz warsztaty rzucania znaków;
  • szkolenie przygotowawcze z zakresu walki z potworami;
  • tematyczna gra „Polowanie na potwory” w formie quizu lub łamigłówek;
  • słuchowisko przy ognisku (legendy o przygodach Wiedźmina lub piosenki Jaskra w wykonaniu artysty);
  • wiedźmińska gra karciana „Gwint”;
  • pokaz sztuk walki lub magii i iluzji.

Wskakuj na Płotkę i pędź ratować świat przed strzygami, a potem wstąp do gospody zrelaksować się przy kuflu (ewentualnie kilku) piwa i akompaniamencie ballad wygrywanych przez Jaskra. Nasza agencja zadba o to, byś nabrał siły na kolejne wyzwania. Pozostaje już tylko jedno pytanie: Yennefer czy Triss?