Brydż to gra wymagająca, ale towarzyska i poszerzająca horyzonty. Warto się przy niej spotkać w otoczeniu dobrego trunku lub innych gier. To sprawi na pewno, że wieczór będzie udany i niezapomniany. Uwielbiacie przygody intelektualne? Jeśli tak, to ta oferta jest idealna dla Was! Klub brydżowy już na Was czeka! Wystarczy jedynie, że zabierzecie ze sobą dobry humor, dużo pozytywnej energii i chęć integracji oraz grania!

Co pojawi się na evencie, oprócz dobrej gry?

  1. stoisko z najlepszymi trunkami świata,
  2. mobilne kasyno,
  3. pokaz sztucznych ogni na żywo,
  4. kameralny zespół jazzowy,
  5. przenośna biblioteka z ukrytymi niespodziankami,
  6. symulator jazdy konnej.

Integracje przy grze – fenomen czy przeżytek?

Wspólne gry karciane, planszowe, terenowe, a nawet komputerowe, dodają nam pewności siebie, przy nich chętnie rywalizujemy i szlifujemy nasze umiejętności. Dodatkowo, uczymy się sprawnej komunikacji z innymi, co pozwala lepiej nam się z nimi porozumieć. Jeśli dodamy do tego po prostu świetną zabawę i klubową aurę, to niezapomniany wieczór macie jak w garści! Nie ma bowiem nic lepszego niż relaksujący wieczór z nutą rywalizacji, przy lampce wina/whisky i dobrej muzyce. Czy możecie wyobrazić sobie coś lepszego na integrację? My wieczorom brydżowym mówimy zdecydowane: tak!

Zajmujemy się eventami od niepamiętnych czasów. Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku, jesteśmy skłonni do modyfikowania naszych ofert i dostosowywania ich do Waszych preferencji. Czujemy satysfakcję, gdy nasi klienci są zadowoleni, dlatego ważne jest dla nas, byście otwarcie mówili o Waszych potrzebach i oczekiwaniach. To wydarzenie gwarantuje Wam świetną integrację i niezapomniane chwile. Dlatego zapraszamy Was do kontaktu i do usłyszenia!