Choć sława z pewnością ma nie tylko swoje blaski, lecz również i cienie, miło czasem pomarzyć sobie o życiu z górnej półki, tym, o którym czytamy na co dzień w magazynach i Internecie. Nie ma ku temu lepszej okazji od zorganizowania własnej imprezy w stylu gwiazd filmowych!

Co można robić na imprezie w klimatach filmowych gwiazd?

 Mamy wiele możliwości na dodanie temu wieczorowi blasku, a oto najlepsze propozycje:

  • sesja zdjęciowa na ściance – niech rozbłysną flesze aparatów trzymanych przez zaaranżowanych paparazzi, a goście w oryginalnych stronach pozują na tle ścianki. Wykonane zdjęcia będą przy okazji doskonałą pamiątką po imprezie.
  • rozdawanie autografów – w przyjacielskim wydaniu. Goście mogą napisać na kartkach serię dedykacji ze swoim unikalnym podpisem dla przyjaciół. Pomysł na kolejną miłą pamiątkę.
  • rozdanie nagród filmowych – mogą być one wydane zarówno za autorskie produkcje wykonane wcześniej przez uczestników imprezy, jak i za wszystkim dobrze znane kultowe filmy, za które nagrodę otrzymają ich najwięksi miłośnicy.

Można wymyślić rozmaite wariacje powyższych propozycji lub wprowadzić zupełnie autorski pomysł – liczy się kreatywność!

Jak udekorować miejsce gwiazdorskiej imprezy?

 W tym wypadku liczy się przede wszystkim poczucie luksusu. Imprezę przygotować można w prestiżowym miejscu typu pięciogwiazdkowy hotel, a przed budynkiem rozłożyć czerwony dywan, po którym będą szli goście. W pobliżu wejścia niech stoi wspomniana wcześniej ścianka, na tle której będą kolejno pozować przybywający goście. W środku natomiast świetnie sprawdzą się na przykład podświetlane fontanny, duży ekran do wyświetlania filmów lub wizualizacji. Goście mogą przyjechać specjalnie wynajętą na imprezę limuzyną. Poinformuj ich o dress codzie: niech każdy zabłyśnie elegancją i poczuciem stylu. Odrobina kontrowersji również nie zaszkodzi.

Impreza w stylu gwiazd filmowych to świetny pomysł na dobrą zabawę. Goście będą zachwyceni oryginalnym motywem i okazją do zasmakowania w klimatach niczym dla wyższych sfer. Z chęcią pomożemy Ci w organizacji takiego wydarzenia. Nasza firma zajmuje się tym od lat i jesteśmy gotowi na każde wyzwanie. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i pełną satysfakcję ze strony klienta.